«Камертон»: серед фіналістів — Інна Гончар (Злива)!

0

Триває знайомство з молодими авторами України та української діаспори, чиї твори незабаром озвучать на сцені столичного Будинку письменників НСПУ майбутні актори – студенти Київського національного університету театру, кiно і телебачення ім. І.К. Карпенка-Карого, а також вихованці студії театру і кіно «Ромео і Джульєтта».

Фіналісткою другого концерту «Камертона» стала ІННА ГОНЧАР (ЗЛИВА).

Інна народилася 23 травня 1980 на Тернопільщині. Навчалась в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка, закінчила аспірантуру, вивчала новітню українську літературу.
Як зізнається Інна, пише вона, беручи участь у чудовому проєкті «Натхнення». Публікує тексти на своїй сторінці у Фейсбуці, дещо записує у відеоформаті.
У травні 2019 вийшла збірка «Мить» від «Натхнення». У грудні минулого року відбулася презентація комплекту метафоричних карт «Доторкнутись до душі», де розміщені й тексти Інни Гончар. Також авторка працює над кількома альтернативними проєктами, де поезія взаємодіє з іншими видами мистецтва.
Нагадуємо, другий концерт Міжнародного проєкту «Музично-поетичний салон «Камертон» відбудеться 20 березня о 18:00 в Будинку письменників НСПУ (Київ, вул. Банкова, 2).

Під час концерту звучатиме сучасна і класична інструментальна і вокальна музика від відомих музикантів і талановитих студентів Національної музичної академії України ім. П.І. Чайковського, а також поезії фіналістів «Камертона» в акторському виконанні. Низка концертів за підтримки літературного агента з США Єлизавети Соломатіної триватиме упродовж 2020 року. Найкращі поетичні твори увійдуть до аудіоантології сучасної української поезії у співпраці з проектом «Слухай!», а також будуть опубліковані на сторінках літературних видань України і зарубіжжя.

Також звертаємо увагу охочих долучитися до проєкту в якості учасників. До 2 квітня триває добір поезій. Умови читайте тут: https://nspu.com.ua/…/molodih-poetiv-zaproshujut-do-uchast…/.

Кабінет молодого автора НСПУ

#Камертон
#Музично_поетичний_салон_Камертон

Прокоментуєте?

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Прокоментуйте!
Напишіть Ваше ім'я