Конкурс пісень на слова Тараса Шевченка розпочинає прийом заявок

0

Всеукраїнський конкурс «Ше.Пісня 2020» розпочинає прийом робіт. Вже вп’яте відбуватимуться змагання кращих авторів музичних композицій на слова Тараса Шевченка. Десять кращих учасників отримають змогу взяти участь в урочистому гала-концерті, який традиційно проводиться у Києві 9 березня, у день народження Кобзаря.

Переможці отримають дипломи та статуетки, а їхні виступи будуть транслюватися у прямий ефір на сторінці популярного українського фестивалю «Ше.Fest». Крім того, організатори нададуть виконавцям відео з виступів у хорошій якості, які в подальшому можна буде долучити до своїх творчих портфоліо.

Заявки на участь приймаються до 20 лютого в режимі онлайн, форма для реєстрації доступна за посиланням http://bit.ly/she_song_2020

Учасники можуть спробувати свої сили у номінаціях «Гурти», «Барди (співана поезія)», «Вокальні колективи» (до 20 людей).

До конкурсу приймаються як професійні, так і любительські аудіо- та відеозаписи.

Єдиною вимогою до любительського контенту є пристойна якість, достатня для того, щоб оцінити пісню.

23 лютого композиції будуть розміщені на YouTube-каналі «Ше.Fest’у», де всі користувачі зможуть долучитися до голосування, поставивши свої «вподобайки».

Долю призових місць разом із глядачами будуть вирішувати компетентні члени журі — відомі українські культурні діячі та митці.

Одна із важливих умов участі в конкурсі — дотримання авторського права. Музика до поданої композиції має бути написана самим учасником або передана йому в постійне користування композитором.

Нагадаємо, що Всеукраїнський конкурс «Ше.Пісня» був заснований фестивалем Тараса Шевченка «Ше.Fest» у 2016 році до 202-го дня народження Кобзаря.

За ці роки участь у конкурсі взяли кілька десятків колективів та сольних виконавців з усієї країни. Переможцями різних років були гурти NAOMI, Go-A, Mysterya, TaRuta, «Сонце», Banderas Blues Band, «Рутенія», «Тобі здалося»; були відзначені нагородами самобутні барди Богдан Тарасюк, Володимир Пироженко, Слава Котов, Віталій Радиш та інші.

Кожного року «Ше.Пісня» розширює свою географію, а до складу учасників долучаються нові непересічні виконавці, імена яких добре відомі українським меломанам.

Ознайомитися з детальною інформацією про конкурс ви можете на сторінці у Facebook https://www.facebook.com/she.pisnia/

Координатор проекту: Ігор Двигало
тел. 063-618-45-19

Прокоментуєте?

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Прокоментуйте!
Напишіть Ваше ім'я