«Нова доба»: 120 листів

2
1790

Вітаємо учасників першого поетичного конкурсу «Нова доба», започаткованого в рамках спільного проекту НСПУ та Національного музею літератури України #нова_доба.

З моменту оголошення конкурсу і до часу публікації цього допису на пошту Оргкомітету надійшло більше 120 листів. На сайті НСПУ в розділі «Нова доба» опубліковано 21 добірку. Ми дуже вдячні всім вам за такий високий інтерес до конкурсу!

Прийом робіт завершиться рівно о 23:00 26 березня.

27 квітня ми опублікуємо допис з іменами усіх учасників, які беруть участь в поетичних змаганнях «Нової доби» — їх буде від 30 до 50.

Ще раз звертаємо вашу увагу: прийом добірок здійснюється згідно з правилами. В разі порушення, Оргкомітет залишає за собою право відхилити добірку навіть не розглядаючи. Часу на листування з учасниками у нас обмаль, а частіш за все — немає.

До речі, деякі учасники зазначають в інформації про себе ще й звання, попередні досягнення у конкурсах, відзнаки і регалії, тощо. Нагадуємо, що в поетичному конкурсі змагаються не автори, а добірки. Ми поважаємо ваші здобутки, але модератори — черстві бездушні люди, їх неможливо вразити зовнішньою атрибутикою: ми працюємо з текстами, і розглядаємо лише тексти. Так само діятиме і журі, отримати звання фіналіста за рішенням якого — вже перемога.

!!!Важливо: перевіряйте тексти на помилки. Тексти, які рясніють усіма видами помилок, відхиляються — з поваги до читачів сайту та журі. Добірки публікуються в авторській редакції.

Отже, читайте поезію тих, хто вже став учасником конкурсу, обмінюйтесь враженнями, будьте чемними — навіть якщо бажаєте написати критичне зауваження адресуйте його не авторові, а тексту.

Журі вже приглядається до опублікованих добірок та лишає коментарі.

Чекаємо на ваші добірки!

Єлена Дорофієвська, куратор «Нової доби»

Прокоментуєте?

2 КОМЕНТАРІ

  1. Дуже хочеться ознайомитися з коментарями — принаймні до віршів переможців та фіналістів. Еліна Свенцицька заінтригувала… І це справді цікаво й повчально.

    • Вітаю! Члени журі лишали коментарі під конкурсними добірками, опублікованими на сайті НСПУ. Також у декількох зверненнях є згадки про твори учасників. Всі коментарі у відкритому доступі.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Прокоментуйте!
Напишіть Ваше ім'я