Представляємо журі Ірпінського Парнасу: Сергій Льовін

0

Продовжуємо знайомство з членами суддівського корпусу лфтературно-бардівського фестивалю «Ірпінський Парнас», що відбудеться 27-27 липня в БТП «Ірпінь» та Парку письменників в Ірпені. Музчиний конкурс в складі журі оцінюватиме Сергій Льовін.

Сергій Льовін. Автор і виконавець власних пісень, лауреат міжнародних і всеукраїнських фестивалів і конкурсів поезії, авторської та естрадної (в складі ВІА «Балада» 1976 — 1980) пісні, член оргкомітетів, журі фестивалів поезії та АП «Острів», «Золоті акорди», «Вірші і пісні, і КІНО … «, КНУ ім. Тараса Шевченка, (м. Київ),»Акорд» (м. Ізмаїл), «Ірпінський Парнас» (м. Ірпінь) та ін.

Записав 4 студійних («Міражі», «По струні — до серця», «Дозвольте на Вас надивитися», «Життя витоки») і 4 нестудійних альбоми («Наш шлях», «Дорисуй літо», «За чаркою чаю», «Очікування змін»).

Автор 2 книг віршів і пісень («Запалити світанок», «Знайти себе»), гімнів Військової розвідки України, ВІКНУ, Відкритого конкурсу регіональних ТРК «Україна єдина», (Одеса), місту Ізмаїлу. З 2006 по 2014 роки був шеф-редактором газети ВІКНУ «Універсант», де публікував більше 100 своїх статей, в яких висвітлював життєдіяльність Військового інституту. Крім цього, його статті та вірші видавалися у багатьох поетичних збірках, журналах та газетах. Полковник ВСУ.

Оргкомітет «Ірпінського Парнасу»

Детально про фестиваль: https://www.facebook.com/groups/148567155701043/about/

Прокоментуєте?

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Прокоментуйте!
Напишіть Ваше ім'я