«Причал на Поштовій» запрошує друзів!

0
2220

5-6 вересня 2020 рокувідбудеться Четвертий Київський міжнародний літературно-музичний конкурс-фестиваль «ПРИЧАЛ на ПОШТОВІЙ».
У зв’язку з карантинними обмеженнями (COVID-19), конкурс буде проводитися у форматі «ON LINE».

Автор ідеї та президент конкурсу-фестивалю — Тетяна Кудінова, член Національної спілки письменників України, віце-президент Української асоціації письменників художньо-соціальної літератури, керівник літературної вітальні «ОППіР», володарка спеціальної премії «Жінка року – 2019» у номінації «Жінка-науковець».Співорганізатори: Національна бібліотека України імені Ярослава Мудрого, Національна спілка письменників України, Українська асоціація письменників художньо-соціальної літератури, Рада національних спільнот.Літературно-музичний конкурс-фестиваль «Причал на Поштовій» проводиться з метою виявлення, об’єднання та популяризації творчого і музичного потенціалу представників різних національностей, які мешкають в Україні та за її межами, і висвітлюють у своїх творах духовно-культурні надбання.До участі запрошуються професійні майстри та  аматори віком від 16 років.     Конкурс-фестиваль представлений у таких номінаціях:

 • «Поезія» 
 • «Мала проза» (есе, афоризми, гумор)
 • «Академічний вокал»
 • «Естрадний вокал» 
 • «Народний спів» (пісні народів світу)
 • «Три в одному» – (автор віршів, музики і виконавець)
 • «Фотохудожник».

Майбутній конкурсант:

 1. Подає заяву (у форматі Word), де вказує: ПІБ, повну дату і місце народження,   країну, домашню адресу, адресу «Нової пошти», мобільний телефон.
 2. Надає  фотографію конкурсанта (3х4 см).
 3. Надсилаєсвої літературні твори для номінації «Поезія» (не більше 50 рядків), для номінації «Мала проза» (не більше п’яти хвилин для прочитання).

4. Додає відеозапис свого виступу в номінації «Академічний вокал», «Естрадний вокал», «Народний спів»  (пісні народів світу), «Три в одному» (автор віршів, музики і виконавець). Один твір – до п’яти хвилин.Заяви та відеозаписи надсилати на електронну адресу: kruglik.1939@ukr.net. Контактні телефони: 067-967-45-75066-696-59-04063-899-54-73.
У номінацію «Фотохудожник» приймаються фотографії в електронному варіанті, у форматі JPG, розміром не менше 2000 пк (більша сторона) і  об’ємом не більше 300 КБ.  Кожний  конкурсант надає    до 3-х робіт за тематикою:пейзаж (будь-яка пора року), міський пейзаж, флора, фауна, портрет, макрофотографія, натюрморт.Окрім цього, проводяться ще два конкурси на теми: «Пастораль» і «Смішні обличчя».

Майбутній конкурсант:

 1. Подає заяву (у форматі Word) , де вказує: ПІБ, повну дату і  місце народження, країну, домашню адресу, адресу «Нової пошти», мобільний телефон.
 2. Зазначає марку фотоапарата.
 3. Додає до заявки фотографію автора (3х4 см) та файли 3-х фотографійдля   конкурсу.

Заявку на фотоконкурс надсилати на електронну адресу: marchviktor@ukr.net.

Контактні телефони: 099-564-97-21097441-07-71.

Згідно з Положенням про фестиваль, журі оцінює учасників та визначає переможців. 

Нагороди конкурсу-фестивалю:– Сертифікат  — GRAND PRIX, –Диплом Лауреата і приз (1-2 місця),– Грамота та медаль учасника Нагороди будуть надіслані «Новою поштою».
З усіх питань стосовно реєстрації учасників звертатися до організаційного комітету за телефонами: 067-967-45-75066-696-59-04063-899-54-73.

Заявки надсилати з 1 червня по 15 липня 2020р.

Після підведення підсумків Четвертого Київського Міжнародного літературно-музичного конкурсу-фестивалю «ПРИЧАЛ на ПОШТОВІЙ», бажаючі зможуть подивитися і прослухати виступи на каналі YouTube.

Тетяна Кудінова

Прокоментуєте?

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Прокоментуйте!
Напишіть Ваше ім'я