Ще одна учасниця «Камертона» — Діана Карпенко

0
329

Продовжуємо знайомити ближче з учасниками, партнерами і почесними гостями Міжнародного проекту «Музично-поетичний салон «Камертон», перший концерт якого відбудеться вже 31 січня (пт) о 17:00 в Києві (Банкова, 2, Будинок письменників НСПУ).

Наймолодша учасниця концерту – Діана Карпенко (м. Ірпінь, Київська обл.). Незважаючи на свій юний вік, вона вже 10 років як серйозно займається акторською діяльністю. Діана – учасниця Студії театру та кіно «Ромео і Джульєтта», переможниця всеукраїнських та міжнародних фестивалів. Своє захоплення дівчина пов’язує з майбутнім, тож уже цього року розпочне навчання в Америці (штат Лос-Анжелес), щоби стати актрисою кіно.

Життєве кредо Діани Карпенко – «Мрійте! Мрії здійснюються!»

Нагадуємо, проект «Камертон» започаткований «Кабінетом молодого автора Національної спілки письменників України» спільно з Міжнародним благодійним культурно-науковим родинним фондом імені М.В. Лисенка під патронатом літературного агента із Флориди (США) Єлизавети Соломатіної.

Він створений для виявлення і підтримки молодих українських авторів. Найкращі поезії звучатимуть під час музичних концертів у виконанні авторів на сцені камінної зали Будинку письменників НСПУ упродовж 2020 року.

Юлія Бережко-Камінська, секретар НСПУ по роботі з молоддю

Прокоментуєте?

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Прокоментуйте!
Напишіть Ваше ім'я