Співорганізатор «Камертона» — Міжнародний культурно-науковий родинний благодійний фонд імені М. Лисенка

1

Продовжуємо знайомити ближче з учасниками, партнерами і почесними гостями Міжнародного проекту «Музично-поетичний салон «Камертон», перший концерт якого відбудеться вже 31 січня (пт) о 17:00 в Києві (Банкова, 2, Будинок письменників України).

Міжнародний благодійний культурно-науковий родинний фонд ім. Миколи Лисенка, створений його прямими нащадками 12 березня 1993 року з метою сприяння відродженню, розвитку і поширенню музичної спадщини основоположника української класичної музики та підтримки талановитої молоді.

У складі Фонду функціонує Музичний салон родини Лисенка «Музична вітальня», який було відкрито під час святкування 150-річчя з дня народження Миколи Віталійовича.

Урочисто відкрили салон 21 березня 1992 року Перший Президент України Л.М. Кравчук та міністр культури України Л.І. Хоролець. Його відвідували діячи культури України, Канади, Польщі, Греції, Італії, Швейцарії, Німеччини, Англії та багатьох інших країн. Під час зустрічей проводилися благодійні музичні вечори та обмін мистецьким і науковим досвідом.

У найближчих планах Фонду – співпраця з Національною спілкою письменників України, яка має на меті створення та підтримку мистецького проєкту «Музично-поетичний салон «Камертон».

Нагадуємо, проект «Камертон» започаткований «Кабінетом молодого автора Національної спілки письменників України» спільно з Міжнародним благодійним культурно-науковим родинним фондом імені М.В. Лисенка під патронатом літературного агента із Флориди (США) Єлизавети Соломатіної.

Він створений для виявлення і підтримки молодих українських авторів. Найкращі поезії звучатимуть під час музичних концертів у виконанні авторів на сцені камінної зали Будинку письменників НСПУ упродовж 2020 року.

Кабінет молодого автора НСПУ

Прокоментуєте?

1 КОМЕНТАР

  1. Вітаю! Мене звати Вікторія Бондаренко. Я пмшу вірші і пісні для дорослих і дітей. У моєму творчому доробку 7 збірок поезії це біля 1000 віршів і понад 200 пісень. Я дуже хочу долучитися до вашого Фонду і брати активну участь у діяльності. Мій номер 0965537459.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Прокоментуйте!
Напишіть Ваше ім'я