Письменник у бібліотеці: Ольга Рєпіна

0

У межах регіонального проєкту «Письменник у бібліотеці: знайомтесь» у Дніпропетровській обласній універсальній науковій бібліотеці (ДОУНБ) відбулась чергова онлайн-зустріч.

Гостею сьогоднішньої зустрічі стала Ольга Рєпіна – відома українська письменниця, дослідниця дитячої літератури. Вона відома не лише як письменниця, журналістка та практикуючий психолог. На теренах України високо цінують її талант літературного та арткритика. Має 77 наукових публікацій, зокрема пані Ольга є співавторкою посібників та підручників.

Письменниця веде активну громадську діяльність, є засновницею та головою журі Всеукраїнського літературного конкурсу прозових україномовних видань «DNIPRO-BOOK-FEST». Її твори неодноразово були відзначені нагородами міжнародних та всеукраїнських літературних конкурсів, зокрема, двічі – «Коронацією слова».

Ольга Рєпіна розповіла присутнім та учасникам про свій шлях у літературну творчість, ознайомила зі своїми книгами різних жанрів. Особливу увагу вона приділила циклу повістей для підлітків з особливим потребами – «Світло не в моєму вікні», «Рожеві слони в очах не дзеркаляться», «Пір’ячко на ґанку».

Пресслужба ДОО НСПУ

Прокоментуєте?

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Прокоментуйте!
Напишіть Ваше ім'я