22 травня у Коломиї відбувся мітинг-панахида “Тарас Шевченко в пам’яті народу” з нагоди 162-их роковин перепоховання Кобзаря на Чернечій горі у Каневі.
Захід відвідав Інформатор.
20 травня 1861 року на пароплаві “Кременчук” останки Кобзаря перевезли до Канева. Дві доби домовина перебувала в Успенському соборі, а 22 травня), після відслуженої в церкві панахиди прах віднесли на Чернечу гору. Біля пам‘ятника Тарасу Шевченку на площі Відродження зібрали десятки коллмиян. З метою увічнення пам’яті поета отці відслужили панахиду.
![](https://kl.informator.ua/wp-content/uploads/2023/05/img_1987.jpg)
![](https://kl.informator.ua/wp-content/uploads/2023/05/img_1992.jpg)
![](https://kl.informator.ua/wp-content/uploads/2023/05/img_1997.jpg)
![](https://kl.informator.ua/wp-content/uploads/2023/05/img_1999.jpg)
![](https://kl.informator.ua/wp-content/uploads/2023/05/img_2002.jpg)
![](https://kl.informator.ua/wp-content/uploads/2023/05/img_2009.jpg)
![](https://kl.informator.ua/wp-content/uploads/2023/05/img_1989.jpg)
kl.informator.ua
Прокоментуєте?