Львівський органний зал публікує унікальні записи класичної музики на youtube-каналі Ukrainian Live Classic

0

На каналі доступний контент широкого спектра музичних жанрів та стилів: від камерної до хорової та оркестрової музики, від бароко до сучасності. А найближчими днями він поповниться яскравими номерами з концертних програм чудових музикантів. 

Нещодавно у стінах органного залу завершився масштабний міжнародний проєкт «Заборонена музика», метою якого було розповісти про долі композиторів в умовах тоталітарних режимів нацистської Німеччини та Радянського Союзу та показати силу мистецтва, що долає будь-які заборони. Окремі номери з концертних програм матимете нагоду послухати вже найближчими днями. Звучатиме творчість Гартмана, Гіндеміта, Задерацького, Лятошинського та інших у виконанні Ukrainian Festival Orchestra під дириґуванням Івана Остаповича (Україна) та Даніеля Ганссона (Швеція).

Концертні номери від юної скрипальки-віртуозки, яка у своїх 15 років стала лауреаткою понад 20 міжнародних та всеукраїнських конкурсів. Софія Плахцінська є ученицею Львівського ліцею ім. С.Крушельницької та водночас студенткою Університету мистецтв австрійського міста Грац у класі професора Еміліо Перцана. Як солістка брала участь у концертах у Словаччині, Польщі, Австрії, Німеччині та ін. Молода виконавиця представить віртуозні твори Моцарта та Крейслера.

Чи до вподоби вам звучання клавесину? А чи знали ви, що у 19 столітті фортепіано витіснило цей інструмент, бо він не міг передати головної ідеї романтизму? Київська музикантка Наталія Сікорська доведе вам, що клавесин досі сучасний та особливий і має неабиякі можливості. Упродовж наступних декількох днів почуємо музику Золтана Алмаші, Уільяма Бьорда, Джона Булла та ін.

Детальний розклад публікацій:

5 листопада

15:00 Моцарт. Концерт для скрипки №4 D major частина 1 (Софія Плахцінська).

17:00 Золтан Алмаші. «Ода» (Наталія Сікорська).

19:00  Пауль Гіндеміт. Симфонія «Художник Матіс» 1,2 част. (Ukrainian Festival Orchestra — дириґент Даніель Ханссон).

6 листопада

15: 00 Фріц Крейслер. «Радість кохання» (Софія Плахцінська)

17:00  Джон Булл. «Королівське полювання» (Наталія Сікорська)

19:00 Всеволод Задерацький. Камерна симфонія (Ukrainian Festival Orchestra — дириґент Іван Остапович)

7 листопада 

15:00 Фріц Крейслер. «Муки кохання» (Софія Плахцінська)

17:00 Уільяма Бьорда. Preludium BK12 and Fantasia BK 13 (Наталія Сікорська)

19:00  Борис Лятошинський Симфонія №2 (Ukrainian Festival Orchestra — дириґент Даніель Ханссон)

Усі записи будуть доступні на каналі Ukrainian Live Classic, який стабільно підкорює український Youtube та є одним із найбільших каналів, присвячених класичній музиці в нашій країні.

Підписуйтесь на канал та ставайте патронами проєкту, аби не пропустити жодної прем’єри. 

Більше інформації завжди доступно на комунікаційних каналах:

Офіційний сайт Львівського органного залу.

Джерело: leopolis.news.

Прокоментуєте?

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Прокоментуйте!
Напишіть Ваше ім'я