Мешканців Луганської та Донецької областей вчили протидіяти дезінформації на прикладі країн Балтії

0

Як повідомляє Держкомтелерадіо, 07 та 08 липня 2020 року Центром публічної дипломатії за сприяння Державного комітету телебачення і радіомовлення України у рамках проекту «Інформаційні війни проти України та інших європейських країн: досвід Литви у протидії пропаганді» проведено семінари-практикуми у Сєвєродонецьку та Маріуполі.

Проект реалізується за фінансової підтримки Програми розвитку співробітництва та просування демократії Міністерства закордонних справ Литовської Республіки.

Тренерами практичного семінару були литовські та українські фахівці у сфері інформаційної безпеки, європейської та євроатлантичної інтеграції, протидії інформаційним загрозам, а учасниками — представники органів місцевої влади, громадських організацій та ЗМІ.

Під час фахових дискусій та розв’язання практичних завдань учасники розвинули навички критичного мислення та перевірки достовірності інформації, а також дізналися, як ефективно протистояти негативним впливам через телебачення та інтернет.

Особливу увагу було приділено вивченню природи дезінформації та причин її масштабного поширення у сучасних умовах, ознайомленню з технологіями маніпулятивного впливу, способами просування Росією пропагандистських месиджів і литовським досвідом протидії інформаційній агресії та посилення незалежних засобів масової інформації.

До кінця 2020 року передбачено проведення подібних публічних заходів у Харкові (липень 2020 р.), Одесі (серпень 2020 р.) та Херсоні (вересень 2020 р.).

Протягом реалізації проекту заплановано розробку, публікацію та розповсюдження спільної литовсько-української експертної роботи «Інформаційні війни проти України та інших європейських країн: досвід Литви у протидії пропаганді». Презентація та обговорення зазначеного документа відбудеться у жовтні 2020 р. у м. Київ.

Прокоментуєте?

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Прокоментуйте!
Напишіть Ваше ім'я