Не забудемо, – Григорій Решетник розчулив віршем, що присвятив розстріляному бійцю

0
289

Ведучий Григорій Решетник відреагував на вбивство українського полоненого. Він написав щемливий вірш про героїзм бійця.

Російські окупанти жорстоко розстріляли українського полоненого після слів «Слава Україні». На це не змогли не відреагувати українські медійні персони. Шоумен та ведучий Григорій Решетник написав вірш про героїзм українського захисника.

Телеведучий у вірші описав погляд українського героя й назвав його «вільним, гордим і незалежним». Григорій висловився про символ боротьби воїнів «заради щастя та усмішок майбутніх поколінь».

У поезії Решетник висловився про окупантів, не підбираючи лагідних слів щодо їхньої характеристики і того, як саме вони понесуть покарання. 


Вірш Решетника / Фото з інстаграму Григорія Решетника

Вірш шоумена зворушив та розчулив багатьох підписників. Користувачі віддають шану герою та відповідають йому «Героям слава».

  • «Дякую тобі, Герою, вклоняюсь перед тобою»;
  • «Як же боляче»;
  • «Який гарний вірш»;
  • «А головне, що в його очах не було ні каплі страху. Справжній Герой! У мене те відео досі перед очима, настільки треба бути бездушними, щоб таке зробити»;
  • «Сильно. Я теж щойно написала вірш, поки тільки це рятує».

Зауважимо, у Збройних Силах України кажуть, що, попередньо, ім’я загиблого бійця  – Тимофій Шадура. Його тіло перебуває на тимчасово окупованій території. Але існують й інші версії щодо його особистості. Ганна Маляр підкреслює, що важливо з повагою ставитися до його рідних і не поширювати особисті дані чи показувати обличчя. Усі важливі деталі, які ви могли пропустити – за посиланням.

Автор: Марія Касій

showbiz.24tv.ua

Прокоментуєте?

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Прокоментуйте!
Напишіть Ваше ім'я