Німецькі благодійники виділили $10 тисяч для підтримки українського книговидання

0

Німецький благодійний фонд De Gruyter eBound Foundation виділив $10 тисяч для підтримки книговидання в Україні в межах ініціативи SUPRR. Про це повідомили на сайті фонду.

SUPRR (Supporting Ukrainian Publishing Resilience and Recovery, «Підтримка стійкості та відновлення українського видавництва») — нова ініціатива підтримки українського видавництва тепер і після закінчення російсько-української війни. Її мета — побудувати сильну транснаціональну спільноту видавців, які працюють разом, щоб задовольнити потреби книговидавничої галузі. Ініціатива пов’язана з Central European University Press (видавництвом Центрально-Європейського університету.

SUPRR розробляє індивідуальні навчальні програми для українських видавців, які бажають модернізуватися відповідно до вимог вступу до ЄС, а також підготувала англомовний огляд українського книговидання.

«Ми дуже раді отримати цей грант від De Gruyter eBound Foundation. Це фінансування дозволить нам продовжувати роботу з налагодження зв’язків із видавничими організаціями, які підтримують мету забезпечити процвітання сильної, сучасної та динамічної видавничої екосистеми в Україні», — повідомив Френсіс Пінтер, виконавчий голова видавництва Central Eureopean University Press.

Детально про діяльність SUPRR можна дізнатися за посиланням.

«Ми раді працювати з SUPRR, ініціативою, яка підтримає нас у роботі над подоланням багатьох викликів, з якими ми зіштовхуємося», — наголошував Олександр Афонін, президент Асоціації видавців і книгорозповсюджувачів України.

De Gruyter eBound — некомерційний фонд, який підтримує наукові видання в усьому світі з метою зробити їхні публікації доступними для глобальної авдиторії.

Як повідомлялося, у Німеччині винагородили літпремією п’ятьох перекладачів з України.

Читайте також: Наставники для читання — як це діє в Німеччині

Чільне зображення: degruyter.com

chytomo.com

Прокоментуєте?

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Прокоментуйте!
Напишіть Ваше ім'я