Нью-Йоркський Літературний Фестиваль — 2021

0

2-3 жовтня 2021 році у смт Нью-Йорк, що на Донеччині, відбудеться Нью-Йоркський Літературний Фестиваль. 

Український Нью-Йорк — це не просто гучне американське ім’я. Український Нью-Йорк — це старі будинки з німецькою черепицею, яку виробляли тут іще з 19-го сторіччя, з віконницями, пофарбованими в блакитне.

Нині Нью-Йорк повернув собі справжнє ім’я і готовий слухати та розповідати — дуже справжні історії. Різні, непрості, важливі.

Фокусна тема фестивалю: «Справжні імена. Справжні історії».

Гостями Першого Нью-Йоркського літературного фестивалю стануть письменники та письменниці з трьох країн: Олена Стяжкіна, Сергій Жадан, Галина Крук, Сашко Дерманський, Катерина Міхаліцина, поетка з Нью-Йорка (США) Оленка Дженнінгз, Себастьян Гобер (Франція).

У межах фестивалю відбудеться конкурс есеїв для старшокласників Нью-Йорка, − нагородами для переможців стануть подорожі до Львова та Києва. Для участі в музичній програмі запросили відомого джазового контрабасиста Марка Токара.

Програму й новини будуть оприлюднюватися на сторінці Нью-Йоркського Літературного Фестивалю у фейсбуку.

Організатор фестивалю: громадська організація «Культурний елеватор», керівниця − Олександра Папіна (організаторка фестивалю «Кальміус», Краматорськ). 
Серед партнерів події: Тетяна Пилипець та ГО «Книжкова толока», Український ПЕН, місцеві громадські організації «Ініціативна молодь українського Нью-Йорка», «Студія громадських жіночих ініціатив», «Твоє нове місто» (Торецьк), Донецька обласна військово-цивільна адміністрація, Торецька міська військово-цивільна адміністрація.

Джерело: litcentr.in.ua.

Прокоментуєте?

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Прокоментуйте!
Напишіть Ваше ім'я