Миколаївські письменники започаткували новітню традицію проводити зустрічі з переселенцями з регіонів бойових дій. Передусім, це читання художніх творів та дружні бесіди на літературні та суспільно-політичні теми.
![](https://nspu.com.ua/wp-content/uploads/2022/03/20220319_165711-1024x473.jpg)
Зовсім недавно відбулася така зустріч Віри Марущак, де письменницею було прочитано кілька новел із її книжки «Життєва абетка». Зустріч тривала довго, бо морально-етичні теми, порушені у творах, як ніколи, зараз у нагоді.
![](https://nspu.com.ua/wp-content/uploads/2022/03/20220317_120950-1-1024x473.jpg)
Крім того, подібні заходи голова письменницької організації проводить із наймолодшими. Читаючи їм повчальні авторські казки, твори Шевченка, Лесі Українки.
Пресслужба МОО НСПУ
Прокоментуєте?