Оприлюднили список претендентів на здобуття премії імені Косенка у 2022 році

0

Держмистецтв оприлюднило імена цьогорічних претендентів на премію, що присуджується за видатні досягнення у сфері професійної композиторської творчості для дітей та юнацтва.

Протягом двох місяців митці мали змогу надіслати до Державного агентства України з питань мистецтв та мистецької освіти заявки на здобуття вказаної премії.

Наразі ж оприлюднюємо імена претендентів та назви творів, що номінуються на премію імені В.С. Косенка у 2022 році:

1. Богдан Кривопуст — твори: «Давай зіграємо сонату» (для скрипки та фортепіано), «Регтайм-соната», «Наївна мелодія», «Наслідуючи Ганона», Варіації на тему «Ой, чий то кінь стоїть», «Кіно-соната» (в чотирьох частинах), «Рондо-тоеката, або згадка про Діда-дударика» (для фортепіано);

2. Володимир Ольшевський — твори: Прелюдія №2, Прелюдія №5, «Коли крапає дощик», «Пастушки в долині», «У гайочку», «Хто ж це співає тра-ля ля-ля», «Коли буває прикро»;

3. Тетяна Афанасенко — авторська нотна збірка «Дитячий каталог птахів»;

4. Микола Ластовецький — «Фортепіанні п’єси для дітей та юнацтва» (зошити 3, 4, 5).

Усі заявки вже передані на розгляд членам Комітету з присудження премії імені В.С. Косенка.

Нагадаємо, що премією Німецької книготорговельної асоціації, котру присуджують з 1950 року, відзначили українського письменника, перекладача і музиканта Сергія Жадана.

Також 20 жовтня відбулася урочиста церемонія нагородження лауреатів П’ятої національної премії кінокритиків «Кіноколо». Цю подію транслював канал «Суспільне Культура».

Фото: Marius Masalar з Unsplash

detector.media

Прокоментуєте?

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Прокоментуйте!
Напишіть Ваше ім'я