PEN Ukraine проведе перше поетичне онлайн-читання «Часи змін»

0

Усі ми вже знаємо, що онлайн-події не можуть замінити настрій та атмосферу літературних заходів, – як повідомляє PEN Ukraine. Але жоден карантин не зможе нас позбавити потреби в поезії, яка здатна змінювати, структурувати і наповнювати простір, навіть віртуальний. Водночас – онлайн-формат дозволяє нам запросити до участі в події авторів, які живуть нині у різних країнах і навіть на різних континентах.

Тож Український ПЕН вирішив у найближчі місяці організувати серію поетичних онлайн-вечорів за участі наших поетів і поеток.І розпочнемо ми 18 листопада (середа) о 19.00 із перших онлайн-читань – “Часи змін”.

Свої вірші під час заходу читатимуть Остап СливинськийІрина ШуваловаЮлія МусаковськаГалина КрукОлена ГалетаВасиль МахноОксана КуценкоІрина ВікирчакГаська Шиян та Олег Коцарев.“Цього вечора ми спробуємо запропонувати слухачам наші поетичні рефлексії про те, що нас змінює чи змінило останнім часом, – розповідає про концепцію перших онлайн-читань ПЕН поетка і культурна менеджерка Ірина Вікирчак. – Для когось це буде пандемічний досвід і локдаун, ще для когось – зміна сезонів, війна чи раптові несподівані щасливі/нещасливі випадки, або нещодавно прочитана книжка. У той час, коли всі довкола говорять про те, через які зміни проходить світ сьогодні і як він виглядатиме “після”, наші приватні мікродосвіди і переживання залишаються не менш важливими для відповідей на “глобальні” питання, унікальними й універсальними водночас”.

Долучитися до онлайн-читань можна буде на Facebook-сторінці PEN Ukraine.

Прокоментуєте?

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Прокоментуйте!
Напишіть Ваше ім'я