Письменник із Дрогобича вп’яте став лауреатом Міжнародного конкурсу ім. Мирона Утриска

0

У м. Турка завершився ювілейний двадцять п’ятий Міжнародний літературно-краєзнавчий конкурс імені Мирона Утриска – відомого громадського та культурного діяча Галичини довоєнного та післявоєнного періодів і часів національно-визвольної боротьби українців за волю від більшовицької окупації.

Про це повідомив кореспондент Leopolis.news

Дипломом лауреата другої премії за збірку поезії «Каравела любові», яка побачила світ у видавництві «Посвіт», відзначений дрогобичанин Роман Пастух – член Національної спілки письменників України, член Всеукраїнського об’єднання «Письменники Бойківщини».

Цікаво, що Роман Пастух уп’яте за свої книжки поіменований лауреатом Міжнародного літературно-краєзнавчого конкурсу імені Мирона Утриска. А  також стало відомо, що письменнику з Дрогобича вдруге присуджено премію імені Леся Мартовича.

Загалом за книжки, яких у творчому доробку Романа Пастуха вісімдесят чотири, відзначений чотирнадцятьма преміями різних конкурсів. Серед них, зокрема, цьогорічні три – імені Юрія Дрогобича, згадані імені Мирона Утриска та Леся Мартовича.

А до того літературна праця Романа Пастуха оцінена преміями імені о. Михайла Зубрицького, ім.. Івана Франка, імені Ірини Вільди та інших.

Невдовзі, зізнався Роман Пастух, він порадує читачів та шанувальників своєї літературної творчості, новою книжкою. І це буде вісімдесят п’ята. Вона вийде у дрогобицькому видавництві «Посвіт».

Микола СЕНЕЙКО, для Leopolis.news

leopolis.news

Прокоментуєте?

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Прокоментуйте!
Напишіть Ваше ім'я