Повість для підлітків письменника зі Здолбунова отримала визнання за кордоном

0
334

Повість для підлітків письменника зі Здолбунова Сергія Гридіна – серед номінантів на почесний список IBBY 2022. Це престижний літературний проєкт.

IBBY (International Board on Books for Young People) — Міжнародна рада з дитячої та підліткової книги. Її заснували у 1953 році у Швейцарії, щоби пропагувати літературу для дітей.

Почесний список 2022 року включає 163 номінації 47 різними мовами з 53 країн. Його формують із письменників, ілюстраторів та перекладачів зі всього світу.

Серед номінантів на Почесний список IBBY 2022 від України є і повість «Крейзі» Сергія Гридіна.

Це історія 16-річного хлопця, який живе у комп’ютерному світі й не уявляє свого життя без ґаджетів. Він почуває себе цілком щасливою людиною, допоки не зустрічає перше кохання, яке не лише дарує йому приємні миті, а й приносить перші серйозні випробування: на фізичну силу, моральність і гідність, кмітливість та винахідливість.

Тим часом на сьогодні Сергій Гридін – не лише письменник, а й захисник, який служить у лавах ЗСУ. Тому побажаємо йому міцного здоров’я, мудрості, сили, спокою і мужності. Борітесь за Країну та нашу спільну Перемогу.

Рівненська обласна державна адміністрація

charivne.info

Прокоментуєте?

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Прокоментуйте!
Напишіть Ваше ім'я