Розпочався прийом творів на конкурс оповідань «Open World»-2021

0

Умови конкурсу оповідань «Open world» -2021
________________________________________
1. На конкурс приймаються прозові твори українською мовою, які раніше не оприлюднювалися. До участі не допускаються оповідання, опубліковані в інтернеті, на папері, у вигляді аудіокниги тощо.
Отримання оргкомітетом конкурсної заявки вважається згодою учасника на участь у конкурсі, друк його твору, світлини та інформації про автора у разі перемоги.

2. Максимальна кількість слів конкурсного твору — 3000, мінімальна – 1500. Оповідання, які не відповідають встановленому ліміту слів, до конкурсу не допускаються.

3. За умови безкоштовної участі автор надає одне оповідання. Автор може надати два або більше текстів при сплаті оргвнеску у розмірі 100 грн. за кожен додатковий твір. Реквізити для сплати будуть надані організаторами у приватному листуванні з автором.

4. Тема творів: вільна. Твори повинні відповідати жанровим характеристикам, властивим оповіданню.

5. Правила оформлення: роботи друкуються шрифтом Times New Roman текстового редактора Word розміру 14, інтервалом 1,5. Документи Word з картинками розглядатися не будуть.

6. Оповідання приймаються в електронному вигляді на скриньку openworldkonkurs@gmail.com. Лист на конкурс повинен мати тему «Open world» та містити два файли:
• перший — із назвою оповідання і текстом;
• другий файл (супровідний) — з інформацією про автора: справжнє ім’я, контактна інформація (номер телефону й адреса електронної пошти), назва конкурсної роботи.
Якщо оповідання подається на Спецвідзнаку (твір, пов’язаний із Сумщиною), обов’язково потрібно це зазначити у супровідному файлі.

Усі твори, отримані за конкурсний сезон, кодуються. Кожному оповіданню присвоюється номер для забезпечення максимальної об’єктивності оцінки.

Учасник отримує електронного листа про допуск його оповідання (чи відмову) впродовж 2-х тижнів після відправлення заявки.
Будь ласка, не надсилайте твори, що брали участь у попередніх етапах конкурсу!

7. Вік учасників: 18 та старші.

8. Початок конкурсу – 1 травня 2021 року. Кінцевий термін подання матеріалів: 1 листопада 2021 року. Всі твори повинні бути подані не пізніше півночі 1 листопада 2021 року за київським часом.

9. Дата оголошення переможців: 15 грудня 2021 року. Умови проведення врочистої церемонії (або умови дистанційного нагородження) будуть повідомлені окремо.

Оповідання оцінюватимуться групою авторитетного журі.

Фінансові нагороди за 1, 2 і 3 місця:
________________________________________
• 1 місце: 10 000 грн;
• 2 місце: 7500 грн;
• 3-е місце: 5000 грн.
Спецвідзнака 1: 3000 грн за твір, тематика якого пов’язана із Сумською областю (про вихідців із Сумської області, історію міст, селищ, тощо).

Спецвідзнака 2: 2000 грн – вибір журі.

Оповідання переможців та твори, що отримали спецвідзнаки, будуть опубліковані у колективній збірці за результатами двох конкурсів, тобто кожні 2 роки. Друга збірка вийде в 2023 році, буде представлена в Україна та за її межами.

Оповідання переможців також будуть перекладені англійською та запропоновані іноземним літературним журналам. Усі деталі обговорюватимуться безпосередньо з авторами.

Конкурс зобов’язується дотримуватися юридичних формальностей у сфері авторського права при взаємодії з авторами.

Джерело: facebook.com.

Прокоментуєте?

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Прокоментуйте!
Напишіть Ваше ім'я