«Шлях поколінь»: у Львові презентували фільм про УПА та війну на Сході

0

16 грудня у Львові відбулася прем’єра художнього фільму «Шлях поколінь». Його презентували у кінотеатрі «Lviv Film Center».

Про це повідомляє пресслужба Львівської ОДА.

Фільм заснований на реальних подіях. Стрічка поєднує сюжетні лінії, які показують часи боротьби УПА та сьогоднішню російсько-українську війну, де вже сучасне покоління українців захищає кордони нашої держави.

У центрі сюжету — історія хлопця, який живе своїм звичним життям. Його не цікавлять проблеми країни та війна на Cході. Все змінюється тоді, коли до нього у сні приходить воїн УПА. Після цього чоловік вирішує йти воювати.

Продюсером та автором ідеї кінострічки є військовий журналіст і доброволець Михайло Ухман. Сценарій фільму він написав на основі свідчень, спогадів живих свідків реальних подій.

Герої стрічки — професійні актори та справжні учасники боротьби: військові та ветерани. Автор показав, що українці-захисники у кожному з поколінь є сильними, вміють боротися та перемагати.

Зйомки відбувались на Волині, Прикарпатті, Донбасі та у Києві.

Нагадаємо, 13 лютого цього року у кінотеатрі «Планета Кіно» в ТРЦ «Forum Lviv» презентували документальний фільм «Трохи нижче неба», автором та продюсером якого є також Михайло Ухман. Кінострічка розповідає про 4-х бійців вісімдесятої бригади ЗСУ, які загинули у боях за Донецький аеропорт у січні 2015 року: Ігоря Римара, Володимира Труха, В’ячеслава Мельника та Івана Вітишина.

Джерело: Leopolis.news.

Прокоментуєте?

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Прокоментуйте!
Напишіть Ваше ім'я