Про це повідомили на сторінці Київської організації Національної спілки письменників України у фейсбуку.
«Антистресовий сміхпайок
Творче об’єднання гумористів і сатириків Київської організації НСПУ зустрічає прийдешнє 1 квітня черговими цікавими творчими здобутками. Сьогодні у бібліотеці ім. О. Шварцмана відбулася презентація книжки Тетяни Коноваленко «Окопне оркознавство».
Збірка сатиричних поетичних мініатюр має гіркий саркастичний присмак війни. Також видання стало ще одним підтвердженням того, що веселе слово і сміх не випадково називають бронежилетом свідомості. Водночас книжка у важкий час війни з рашистами зайвий раз нагадує сиву істину — світ уцілів, бо сміятися вмів.
«Окопне оркознавство» це вже п‘ята збірка нашої колеги із актуальної серії «Антистрес», що побачила світ у видавництві «Друкарський двір Олега Федорова».
Вітаємо письменницю та видавця і чекаємо продовження.
Pavlo Kushch» , — йдеться у повідомленні.
Пресслужба НСПУ
Прокоментуєте?