Презентація відбулася у Чернівецькій обласній бібліотеці для дітей.
Сталеві леви: у Чернівцях презентували серію листівок із посвятами бійцям з Азовсталі, які тримали оборону Маріуполя. Про це повідомляє Чернівецька обласна рада.
Презентація відбулася у Чернівецькій обласній бібліотеці для дітей у рамках письменницько-бібліотечного марафону, організатором якого є Чернівецька обласна організація Національної спілки письменників України.
![](https://nspu.com.ua/wp-content/uploads/2022/07/itoHrjvUyZD8GGjG1dcZ.h430.jpg)
На захід завітали літератори, автори поезій-посвят, які ввійшли до даних листівок: поет, журналіст, голова Чернівецької обласної організації НСПУ Василь Джуран; поет Василь Васкан; поет і перекладач Віталій Демченко; поетеса Наталія Григорчук-Войтко. Василь Джуран розповів про задум і створення серії листівок та про авторів поезій.
![](https://nspu.com.ua/wp-content/uploads/2022/07/MOGhlMg23XR62gIiG5fp.h430.jpg)
Крім того, у бібліотеці презентували серію листівок до 60-річчя творчої діяльності поета, філософа, а також депутата Верховної Ради України, Надзвичайного і Повноважного Посла України і медика-науковця Георгія Ходоровського під назвою «Рапсод стежок нагірних Товтр».
![](https://nspu.com.ua/wp-content/uploads/2022/07/jqIqlOJczRLpi6XM3Ey3.h430.jpg)
Окрім обласної бібліотеки для дітей, учасниками марафону стали: Наукова бібліотека Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, Чернівецька обласна універсальна наукова бібліотека імені Михайла Івасюка, бібліотека-філія №3 КБУ «Чернівецька ЦБС».
![](https://nspu.com.ua/wp-content/uploads/2022/07/PzLRigLcSF07r1Ote9lI.h430.jpg)
Перша серія листівок, створена у рамках проєкту, була присвячена 150-річчю з дня народження Лесі Українки у 2021 році.
Фото: facebook.com/oblrada.cv.ua
pogliad.ua
Прокоментуєте?