У Львівському мистецькому центрі створили експозиційний проєкт «Укриття»

0

Львівський муніципальний мистецький центр відновлює виставкову діяльність. Поруч із простором для спільної роботи вимушено переміщених людей та львів’ян творчих та соціальних сфер «Співпраця» центр розпочинає експозиційний проєкт для художників і художниць з України «Укриття».

Про це повідомляє пресслужба Львівської міської ради.

Виставковий проєкт для художників і художниць з України «Укриття» покликаний показати реакційне мистецтво, яке виникло у час нападу росії на Україну.

Відповідальна за укриття особа (художниця чи художник) заповнює простори Львівського муніципального мистецького центру, самостійно обираючи спосіб та принцип експонування своїх творів.

Об‘єкти розміщені у тих кімнатах, які Муніципальний мистецький центр справді використовує як найбезпечніші місця у просторі під час повітряних тривог.

В описі виставок – враження художників та художниць про власні укриття. Це чи не єдині місця, які, можливо, врятують їх під час війни в Україні. Як і мистецькі роботи стають укриттям для повідомлень, які художники та художниці повідомляють світу.

Відповідальні за «Укриття»:

– Kinder Album: «Мої картини є для мене укриттям. Малюючи, я занурююсь в них, як в безпечне середовище. Монотонна праця дає мені відчуття безпеки, адже повертає мене у мирний час».

– Влада Ралко: «Малювання – поки що єдина мова, що до мене повернулася після перших днів нового вторгнення (бо з війною ми вісім років). Не доберу слів для речей у новому світлі, котре випалює очі. Наразі говорю у такий спосіб. Назви у серії також іще немає».

Контакт для акредитації преси.

Контактний номер: 063-110-48-99

Виставка буде вільною для відвідування щодня з 10:00 до 21:00.

Leopolis.news

Прокоментуєте?

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Прокоментуйте!
Напишіть Ваше ім'я