У Львові презентують унікальний проєкт «Аrt Map Ukraine» — вишиту мапу України

0

Саме на 30-й День Незалежності України проєкт, у якому взяли участь 70 учасниць із 20-ти областей, продемонструють у Львові.

Про це повідомляє loda.gov.ua.

20 серпня о 11.00 у холі Львівської обласної ради відбудеться зустріч з організаторами проєкту, мисткинями, представниками влади і журналістами.

Унікальну карту України експонуватимуть у Львові з 20 по 27 серпня. У День Незалежності України, 24 серпня, під час урочистих святкувань, мапу розмістять біля пам’ятника Тарасові Шевченку.

«Art Map Ukraine» — це проєкт, який об’єднав 70 майстринь із 20 областей України і не тільки (також є учасниця з Ізраїлю, що має українське коріння) для створення вишитої рельєфної мапи нашої країни.

Участь у проєкті взяла і львів’янка Марта Стефура – дизайнерка прикрас, художниця, учасниця міжнародних виставок, лауреатка і переможниця міжнародних конкурсів, учасниця мистецьких проєктів, благодійниця і меценатка.

Вишита рельєфна мапа України складається з 70 фрагментів розміром 10*10 см. Загальний розмір полотна — 70*100 см, використано більш як 40 різноманітних технік та понад 40 видів матеріалів.

Особливістю вишитої карти є фрагменти білого фону, на яких майстрині змогли передати символічні та патріотичні ідеї. Також мапа містить у собі таємні послання, що дівчата вишивали на фрагментах іще до початку основних робіт: «Процвітай, моя Україна», «Ми єдині», «Крим — це Україна», «Борітеся — поборемо!», «Тобі не можна не цвісти «, «Ти в моєму серці» — ці та багато інших лозунгів та цитат наповнюють карту змістом зсередини.

Мета проєкту – об’єднати творчих людей, щоби створити щось спільне і дуже масштабне на рівні країни, проявити свою любов і патріотизм, популяризувати дизайнерську вишивку, донести людям її красу через призму отриманого результату.

Вишиту карту України з успіхом презентували раніше у Вінницькій, Чернівецькій, Хмельницькій і Миколаївській областях.

Організаторки і авторки проєкту «Art Map Ukraine»: Ольга Петлюк — дизайнерка прикрас, співвласниця бренду «Olivik jewelry» (м. Вінниця), Яна Кравець — художниця — ілюстраторка, графічна дизайнерка (м. Вінниця).  

Презентація у Львові відбувається за підтримки Департаменту з питань культури, національностей та релігій Львівської ОДА і ГО «Артстудія Івони Лобан».

Фото з відкритих джерел

Прокоментуєте?

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Прокоментуйте!
Напишіть Ваше ім'я