У Варшаві збудують бібліотеку на одній із станцій метро

0

У столиці Польщі збудують першу бібліотеку, що розташовуватиметься в метро. Про це на своїй фейсбук-сторінці повідомила радниця одного з районів Варшави Катажина Гурська-Манченко.

Першу публічну бібліотеку в метро у Варшаві збудують у районі Таргувек. Бібліотека розташовуватиметься на станції Kondratowicza.

За словами міської влади, «це має бути інноваційна ініціатива, яка відповідає світовим трендам, спрямованим на читання у громадському транспорті».

У так званій «метротеці» читачі зможуть самостійно позичати й повертати книжки. Окрім того, у бібліотеці буде й книжковий автомат. Всередині приміщення буде невелика рецепція, книжкова виставкова зона, галерея, місце зустрічі з авторами та зона для дітей і підлітків.

«Бібліотека, спроєктована в дусі ідеї бібліотеки в дорозі — тобто вам більше не доведеться спеціально планувати свій час для відвідування бібліотеки, адже вона буде вписана у вашу повсякденну рутину, наприклад, по дорозі на роботу, коли ви їдете в метро», — написав автор проєкту Гжегож Клода.

Відкриття «метротеки» запланували на другу половину 2024 року.

Візуалізації проєкту розробила студія GK-Atelier Grzegorz Kłoda.

Як повідомлялося, раніше у Польщі створили петицію щодо бойкоту російського фантаста Сєргєя Лук’яненка.

Джерело: warszawa.eska.pl

chytomo.com

Прокоментуєте?

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Прокоментуйте!
Напишіть Ваше ім'я