Вітрина новинок до «Книжкового арсеналу 2021» з’явилася онлайн

0

Традиційна вітрина всіх новинок, які вийдуть друком до «Книжкового арсеналу 2021», з’явилася онлайн на сайті «Читомо». Серед мистецьких друкованих проєктів  книги про 60-ті в українському арті та вишивку в одязі видатних українців. Про це повідомляє suspilne.media.

Через пандемію «Книжковий арсенал 2021» цього року відбудеться влітку. Нові дати проведення — 23-27 червня 2021 року, а це означає, що у видавців є вдосталь часу, щоби підготувати всі заплановані новинки.

Напередодні сайт «Читомо» традиційно створив онлайн-вітрину, де читачі зможуть ознайомитися з усіма книжковими новинками, які варто шукати на ярмарку цього року. Всього свої книги презентували 57 видавництв. Лідер за кількістю нових назв — «Видавництво Старого Лева». Їхня команда підготувала 104 видання.

Наразі вітрина ще перебуває на стадії наповнення, але вже можна ознайомитися з першими мистецькими новинками.

Наприклад, це «Вишивка в одязі видатних українців» Тетяни Тез, яка складається з 17 листівок. Кожна з них стисло знайомить читача з біографією визначної персони та особливостями тогочасної побутової культури через презентацію певної меморіальної речі, яка оздоблена українською вишивкою.

Вітрина новинок до "Книжкового арсеналу 2021" з'явилася онлайн

Для шанувальників східної культури видавництво «Сафран» підготувало книгу «88 орнаментів кімоно» Тетяни Вовк. Витончені тканини японських кімоно та символізм їхніх візерунків захоплюють шанувальників у всьому світі. Поринувши у цей калейдоскоп, ви не тільки дізнаєтеся, що приховують у собі зображені на одязі символи, але й отримаєте естетичну насолоду від яскравих ілюстрацій та співзвучної поезії хайку.

Вітрина новинок до "Книжкового арсеналу 2021" з'явилася онлайн

«The Art Of Ukrainian Sixties» видавництва «Osnovy Publishing» є першою в історії українського мистецтвознавства спробою віддати належне унікальній епосі — шістдесятим рокам ХХ століття, одному з найважливіших, але при цьому маловивчених періодів українського мистецтва.

Вітрина новинок до "Книжкового арсеналу 2021" з'явилася онлайн

До книги ввійшло понад 400 репродукцій творів та архівних матеріалів, багато з яких публікуються вперше. Упорядниці книги — мистецтвознавиці Ольга Балашова та Лізавета Герман.

Прокоментуєте?

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Прокоментуйте!
Напишіть Ваше ім'я