15 грудня в читальному залі Верхньодніпровської центральної бібліотеки було проведено цікавий захід – презентація творчості нашого талановитого земляка, поета , прозаїка, гумориста Євгена Федоровича Безуса під назвою «З любов’ю до цього світу».
На творчу зустріч із письменником зібралися учні 10-х класів ліцею №2 із класним керівником Любов’ю Яковенко, працівники бібліотеки.
Ведуча заходу – провідний бібліотекар юнацької кафедри Валентина Янченко розповіла молоді про талановитих земляків-письменників від минулого століття до сьогодення, зосередившись на життєвому і творчому шляху Є. Безуса.
Євген Федорович звернув увагу присутніх на цікаву книгу під назвою «Антологія Літературне Верхньодніпров’я (ХХ – ХХІ ст.) (упорядник Безус Є.Ф.). До збірника увійшли біографії і твори п’ятдесяти авторів, пов’язаних із Верхньодніпровським краєм. Особливу увагу приділено біографіям письменників, на долю яких випали найтяжчі випробування, декілька війн, голодомори, політичні репресії та арешти. Згадано у книзі й про сучасних поетів та прозаїків, які нині плідно працюють на літературної ниві.
![](https://nspu.com.ua/wp-content/uploads/2023/12/0-02-05-308f5c3bb30be703e5d81b0be64803120d68812f9b6c2356eab6653689624d08_a0fd81a5094dd5d9-1024x768.jpg)
Розповів письменник про рідне село, свою маленьку Батьківщину, згадав історії зі свого дитинства та юності, поділився секретами поетичної творчості.
Діти зачитували уривки з повістей і оповідань, ставили багато запитань: «Де автор черпає натхнення?» та «Чи вигадані всі ці історії та герої?».
За чашкою духмяного чаю поет читав свої вірші про людей праці, красу рідної природи. У своїй поезії автор возвеличує ідеали добра, справедливості, любові до України.
Цікаво було слухати власні вірші учениці 10 класу місцевого ліцею № 2 Дарини Євсінової.
Читачі познайомилися з книжковою виставкою «Читаємо Євгена Безуса».
На завершення автор подарував свої книжки бібліотеці ліцею та особисто учням, що пробують свої сили в поетичній творчості.
Провідний бібліотекар Верхньодніпровської ЦМБ
Валентина Янченко
Прокоментуєте?