Журнал NV змінив резонансну обкладинку свіжого номера

0

Редакція журналу NV змінила обкладинку серпневого номера, тема якого — «Люди, що наближають перемогу». Про це повідомив головний редактор NV Віталій Сич на сайті видання. 

За його словами, команда проєкту припустилася помилки, але визнала це.

Обкладинка номера NV про українців, які наближають нашу перемогу, була проілюстрована зображеннями військових, волонтерів та бізнесменів. На сайті NV йдеться, що ідея полягала в тому, щоб показати зусилля та жертви українців, які залучені у війну з усіх боків.

«Це все гідні люди. Але ця наша обкладинка — невдала ідея. Більш того, це помилка, бо ми образили багатьох людей. На неї не потрапило багато інших українців, які теж роблять величезний внесок у наближення перемоги. Зараз не час міряти зусилля, ця тема поляризує. Ми всі робимо один великий внесок. І робити його доведеться ще деякий час», — пишуть у NV.

Обкладинку критикували в коментарях до допису журналістки Мирослави Гонгадзе на її фейсбук-сторінці:

Сергій Притула написав: «Не применшуючи заслуг жодного з присутніх на обкладинці, вважаю, що на передньому плані мають бути українські військові».

Екснардеп Андрій Павловський висловився так: «Я думав, що перемогу наближають насамперед солдати й офіцери з передової!»

Екснардеп, сержант ЗСУ Віктор Уколов додав: «Ну добре видно, кого підтримує власник журналу. Але, на мій погляд, там у центрі мав стояти невідомий військовий і військова в масках, що закриває обличчя, поруч Залужний і президент, а решта – обабіч у довільному порядку».

Наразі відомо, що команда проєкту змінює обкладинку таким чином:

chytomo.com

Прокоментуєте?

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Прокоментуйте!
Напишіть Ваше ім'я