Із чергового засідання Секретаріату НСПУ

0
692

Під головуванням очільника Національної спілки письменників України Михайла Сидоржевського відбулось чергове засідання Секретаріату НСПУ, в ході якого обговорено низку важливих питань, пов’язаних з життєдіяльністю Спілки письменників, а також прийнято відповідні ухвали.

Так, скасовано ухвалу попереднього засідання Секретаріату щодо проведення в Харкові 30 січня виїзної конференції Луганської обласної організації. Дату проведення конференції перенесено на пізніший термін. Затверджено рішення журі літературної премії імені Павла Тичини, згідно з яким лауреатами цієї премії стали Василь Клічак (за книжку поезій «Вздовж дарованих Божих днів») та Василь Куйбіда (за книжку поезій «Розпізнавання голосів»), а також обговорено питання щодо систематизації літературних премії НСПУ. Дві ухвали Секретаріату стосувалися майнових питань НСПУ. Створено робочу групу (голова В. Шовкошитний) для виконання рішення Правління НСПУ від 3 грудня 2015 року щодо території БТП «Ірпінь», а також робочу групу (голова В. Шовкошитний) з підготовки пропозицій щодо ефективного використання можливостей Будинку письменників. Крім того, затверджено зміни до встановлених тарифів на відпочинок для членів НСПУ, членів їхніх сімей та сторонніх осіб у БТП «Одеса». Також обговорено питання посилення роботи сайту НСПУ, порядку відзначення ювілярів НСПУ.

М. Сидоржевський доповів про фінансове становище НСПУ за два останніх місяці, зазначивши при цьому, що концентрація всіх фінансових і майнових ресурсів у форматі Спілки вже починає приносити позитивні результати, і скоро це відчують і в обласних організаціях. 

Прес-служба НСПУ 

 

Прокоментуєте?

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Прокоментуйте!
Напишіть Ваше ім'я