Із засідання Секретаріату

0
611

Двадцять шостого квітня під головуванням очільника Національної спілки письменників України Михайла Сидоржевського відбулося чергове засідання Секретаріату НСПУ, результатом якого стала низка доручень та ухвал для врегулювання діяльності Спілки.

Під час засідання голова НСПУ Михайло Сидоржевський та директор Будинку письменників Олександр Алєнін  доповіли про критичний стан пансіонату «Нафтуся». Ухвалено створити робочу групу для вивчення ситуації у пансіонаті «Нафтуся» у складі: Віктор Мельник (голова робочої групи), Олександр Гордон, Віра Саламаха, Олександр Алєнін та Віктор Женченко. Також на найближчому Секретаріаті підготувати пропозиції що експлуатації пансіонату «Нафтуся».

Перший заступник очільника НСПУ Віктор Мельник доповів про підготовку до проведення Міжнародного шевченківського свята «В сім`ї вольній, новій».

Секретаріатом також внесено пропозиції на розгляд КМДА щодо змін до положення про літературно-мистецьку премію премії «Київ» імені Є.Плужника та внесено зміни до положення про премію НСПУ «Благовіст».

Також було розглянуто інші питання порядку денного.

Прес-центр НСПУ 

 

Прокоментуєте?

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Прокоментуйте!
Напишіть Ваше ім'я