Колишній очільник КО НСПУ скликав прес-конференцію

0

7 лютого в Українському фонді культури відбулась прес-конференція за участі колишнього голови столичної письменницької організації В.Даниленка та С.Пантюка, О.Шокала і Л.Сапи.

Схоже, приміщення Українського фонду культури стало своїм для колишнього керівництва Київської організації НСПУ, бо і недавня звітно-виборна конференція, визнана Правлінням НСПУ нелегітимною, також відбувалась у холодному, неопалюваному приміщенні УФК.

Присутні на заході кілька журналістів і представники прес-центру НСПУ не почули нових заяв від організаторів прес-конференції. Натомість, Володимир Даниленко вкотре повторив всі обвинувачення на адресу голови НСПУ Михайла Сидоржевського та Секретаріату, які він озвучує вже три роки.

Емоційним був виступ Сергія Пантюка, у якому він називав Х з’їзд письменників України, що відбувся 28 листопада, «ганьбищем». Сергій Пантюк підкріпив свій авторитетний виступ погрозою: «НСПУ – породження Радянського Союзу!» І додав: «Мене підмиває привести туди трохи хлопців і повикидати звідти той мотлох (очевидно, мова йде про керівництво НСПУ – прим. Пр.-ц)» І, підсумовуючи виступ, додав: «Їх ще не били, але будуть бити!».

Відео виступу Сергія Пантюка опубліковано на ресурсах НСПУ в мережі інтернет: ВІДЕО

Олександр Шокало виступив з детальною доповіддю, в якій намагався змалювати психологічний портрет голови НСПУ Михайла Сидоржевського, спираючись на цитати з Фройда.

Леонід Сапа, який називає себе юристом КО, заявив, що «Сидоржевський – відкритий радник голови СБУ», і процитував поширену сентенцію, мовляв «справжній поет завжди в опозиції до влади». 

Прикрий факт, на який ми б рекомендували звернути увагу київських письменників, які є членами КО — організатори прес-конференції повсякчас транслювали власні переконання як узагальнену думку всіх членів київської організації, а це на сьогодні близько 700 осіб.

Насправді ж так звану опозицію підтримує зовсім невелика група письменників, і нещодавній ювілейний з’їзд це переконливо продемонстрував.

Також звучали дешеві спекуляції на темі патріотизму, мовного питання та державної політики.

Леонід Сапа, вчергове повторив, що голова НСПУ відмовляється надавати Статут організації. Вочевидь, завірена копія документу не влаштовує п. Сапу, тому він намагається заволодіти саме оригінальним документом, а це не може не насторожувати керівництво НСПУ.

Щодо цього можемо заявити, що Статут НСПУ не є таємним документом, і ознайомитись з ним може будь-хто на сайті НСПУ. 

Резюмуючи, наголошуємо, що керівництво НСПУ і надалі буде діяти виключно в межах правового поля та спілкуватися мовою офіційних документів – згідно Статуту НСПУ та чинного Законодавства України.

 

Прес-центр НСПУ

Прокоментуєте?

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Прокоментуйте!
Напишіть Ваше ім'я