«Люди для України». Розпочала роботу платформа для оперативної допомоги ЗСУ

0

Міністерство оборони України спільно з аналітичною системою YouControl та за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» створили онлайн платформу «Люди для України». Як повідомляється у пресрелізі проекту, його мета – об’єднати та скоординувати дії волонтерів, що працюють над забезпеченням потреб ЗСУ і ТРО.

Зокрема, завдяки платформі профільні фахівці МОУ матимуть можливість у реальному часі відстежувати можливості волонтерів щодо надання допомоги українській армії.

«Кожен з нас – крапля в океані, але разом ми перетворюємося на надпотужну хвилю, здатну вирішити будь-яке завдання. Платформа «Люди для України» створена саме для того, аби об’єднати всіх волонтерів та спрямувати їх потенціал і силу саме туди, де їх допомога є найбільш потрібною. Такий скоординований волонтерський центр дозволить Міністерству оборони якісно розподіляти допомогу по всій Україні, закриваючи потреби ЗСУ та ТРО по всій країні», – зазначають представники проєкту.

Завдяки цьому сайту можна буде оперативно вирішувати наступні питання: швидко передати потрібну допомогу, сприяти створенню волонтерської спільноти, захищатися від шахраїв та виключити зайві закупівлі.

Розробку, тестування, доопрацювання/покращення проєкту відповідно до нових потреб МОУ забезпечує компанія YouControl. Безпеку даних платформи гарантує Міністерство оборони України.

Після завершення війни портал «Люди для України» буде застосовуватись для розподілення гуманітарної допомоги на відновлення країни.

detector.media

Прокоментуєте?

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Прокоментуйте!
Напишіть Ваше ім'я