На черговому засіданні Секретаріату НСПУ

0

Під головуванням очільника Національної спілки письменників України Михайла Сидоржевського відбулось чергове засідання Секретаріату НСПУ.

На порядку денному були розглянуті робочі питання проведення Міжнародного літературно-мистецького свята «В сім’ї вольній, новій…», яке організовує Національна спілка письменників України спільно з Міністерством культури України.

Оргкомітетом Свята заплановано проведення численних заходів за участі гостей з різних областей України та країн світу. Під час засідання Секретаріату було узгоджено декілька важливих пунктів плану підготовки, зокрема: розселення, харчування, транспортне забезпечення гостей свята; організація прес-конференції; зустріч з гостями Свята на різних

локаціях міста – у вищих навчальних закладах, бібліотеках, музеях. Нагадуємо, що Свято відбудеться в Києві 22-24 травня 2019 року. Детальну інформацію та план заходів опубліковано на ресурсах НСПУ в мережі Інтернет.

Під час засідання Секретаріату було створено робочі групи з нагоди відзначення ювілеїв Д. Павличка та П. Мовчана.

Про підготовку письменницького довідника звітували заступник голови НСПУ Тетяна Фольварочна та голова КО НСПУ Марія (Мороз) Морозенко.

Були розглянуті й інші питання порядку денного.

 

Прес-центр НСПУ

Прокоментуєте?

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Прокоментуйте!
Напишіть Ваше ім'я