На засіданні Секретаріату НСПУ

0
616

Ухвалено рішення 3 березня скликати Правління НСПУ

Під головуванням очільника Національної спілки письменників України Михайла Сидоржевського 16 лютого  відбулося чергове засідання Секретаріату НСПУ, результатом якого стала низка доручень та ухвал для врегулювання діяльності Спілки. 

На Секретаріаті ухвалено рішення 3 березня скликати Правління Національної спілки письменників України.

Секретаріатом  прийнято рішення створити статутну комісії НСПУ у складі: М. Сидоржевський (голова), В. Мельник (заступник), О. Гордон,  В. Герасимчук, М. Славинський, Я. Ткачівський, Б.Фінкельштейн, О. Лупій, В. Фольварочний, Б. Пономаренко, А. Чубинський, В. Мельников. 

На 1 – 2 березня, згідно з ухвалою Секретаріату, заплановане проведення засідання Приймальної комісії НСПУ.

Перший заступник голови НСПУ Віктор Мельник доповів про проведення звітно-виборних зборів в обласних організаціях НСПУ, а також про підготовку до проведення Міжнародного Шевченківського свята «В сім’ї вольній, новій», яке цьогоріч відбудеться на Луганщині. В. Мельник наголосив на запрошенні уповноважених осіб та іноземних гостей. Наступного року свято планують провести у Вінницькій області. 

З ініціативи М. Сидоржевського ухвалено рішення провести 9 березня в Будинку письменників Шевченківські читання. Голова наголосив, що обов’язково візьме участь особисто і закликав присутніх на Секретаріаті,  а також усіх членів НСПУ долучитися до участі в цьому заході.  Планування та контроль доручено О . Гордону та С. Шевченку. 

Заступник голови НСПУ з видавничих питань Олександр Гордон  доповів про підготовку до проведення в березні книжкових фестивалів у Бородянці на Київщині та Миколаєві Львівської області, де Спілка та видавництво «Український письменник» планують взяти активну участь.  Також О. Гордон повідомив про заплановані на найближчий час заходи новоствореної Агенції НСПУ з популяризації художньої літератури в школах, бібліотеках та ВИШах столиці.

Ухвалено оргкомітет з проведення травневого літературно-мистецького фестивалю «Поетична весна в Києві» (голова оргкомітету  О.Гордон).

Головний редактор «Літературної України» Станіслав Бондаренко доповів про підготовку до відзначення 90-річчя газети, яке також відбудеться у березні цього року. Редактор зазначив, що планується масштабне святкування за участю представників культури, письменництва, музикантів та представників влади. 

Вже традиційним на засіданнях Секретаріату стало питання щодо критичного становища в керівництві КО НСПУ, зумовленого безвідповідальними діями його голови В.Даниленка. Цього разу В. Даниленка було запрошено на засідання Секретаріату, але очільник столичної організації  це запрошення проігнорував. 

Прийнято ухвалу рекомендувати Правлінню НСПУ 3.03.2017 року визнати нелегітимним (з причини невиконання головою столичної організації ухвали Правління НСПУ від 27.10.2016) засідання правління КО НСПУ від 8.02.2017 і зобов’язати голову КО НСПУ В.Даниленка виконати ухвалу Правління НСПУ від 27.10.2016, надавши на розгляд і затвердження Правління НСПУ, у відповідності зі ст. 4.18 Статуту НСПУ, склад правління КО НСПУ в кількості 27 осіб, визначенім на звітно-виборній конференції 24.01.2015 року, а також рекомендувати Правлінню НСПУ розглянути питання про становище в керівництві КО НСПУ.

За участі представників літературного об’єднання «Радосинь» І. Ковальчук та С. Цушка ухвалено Положення про премію цього літературного об’єднання.

Прес-секретар НСПУ

 

Прокоментуєте?

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Прокоментуйте!
Напишіть Ваше ім'я