Побачила світ поетична збірка «Молоді літератори»

0

25 лютого 2020 року в Будинку письменників НСПУ відбувся Форум молодих літераторів, організований столичною письменницькою організацією НСПУ та МАН України. Майстер-класи з поетичної та прозової творчості, драматургії, а також студію перекладу відвідали близько 70 зареєстрованих учасників, серед яких були і групи студентів провідних вишів столиці.

Серед майстрів-педагогів були такі відомі письменники та літератори: Василь Карасьов (Трубай) — голова ТО критиків КО НСПУ, драматург; Тетяна Конончук — заступник голови ТО критиків КО НСПУ; Петро Засенко — поет, перекладач, член НСПУ; Василь Довжик — письменник, член НСПУ; Сергій Борщевський — перекладач, голова ТО перекладачів КО НСПУ; Станіслав Шевченко — поет, журналіст, голова ТО поетів КО НСПУ; Алла Диба — поетеса, літературознавець, заступник голови ТО поетів.

Завершився форум проведенням літературної студії у форматі вільних читань, яку провела Тетяна Конончук. Однак знаковим завершенням самого заходу стало видання цієї збірки. Всі учасники могли подати власні твори для друку в поетичній збірці. Після відбору сформувалась достойна добірка, що не просто презентує рівень учасників форуму, а й по-новому відкриває всім зацікавленим тематичні та сюжетні вподобання юні. Безперечно, ця поетична збірка стане для багатьох молодих літераторів справжнім дарунком долі, адже перша публікація повсякчас є значеннєвою подією. Це як наснага на творчість, посилення віри в себе, бажання досягнути більшого, зокрема й вирости до рівня власної книжки.

Віримо і сподіваємося, що так і станеться. Мріяти — це вже чимало. Ми ж так само докладемо максимум зусиль, щоби відкривати нові імена в сучасній українській літературі, сприяти популяризації творчості талановитих людей. І, безперечно, будемо проводити такі форуми чи семінари. В умовах пандемії плануємо проведення онлайн. Принагідно висловлюємо щиру вдячність колективу МАН України за підготовку та видання цього збірника, надійну підтримку під час проведення форуму. Висловлюємо вдячність і нашим майстрам-педагогам за висококласні уроки майстерності для юні. Віримо, сподіваємось: далі буде! Над чим і працюємо гуртом. До скорої зустрічі!

Марія Мороз

Прокоментуєте?

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Прокоментуйте!
Напишіть Ваше ім'я