Положення про премію «Ірпінський літературний Олімп»

0

1.Літературною премією ірпінського міського голови за кращий твір про Приірпіння відзначаються письменники, які подали на конкурс рукописи книг або видані книги творів про місто Ірпінь і приірпінський край.

2.Премія «Ірпінський літературний Олімп» присуджується щороку у травні за нові кращі високоестетичні поетичні, прозові твори, або літературознавчі чи краєзнавчі твори, що якнайповніше висвітлюють літературну історію та творчість письменників Приірпіння.

3. Премія конкурсу «Ірпінський літературний Олімп» присуджується щорічно в таких номінаціях: гран-прі, за кращі поетичні твори, за кращі прозові твори, за кращі краєзнавчі і літературознавчі твори. На здобуття премії до 10 травня 2018 року подаються лише рукописи завершених книг або видання, опубліковані протягом останніх двох років.

4.Сума преміального фонду оновлюється  щороку. У номінаціях «поезія», «проза», «літературознавство і краєзнавство» встановлено по дві премії – за перше і друге місце.  Якщо у якійсь номінації журі не знайде творів, достойних першого чи другого місця, то журі приймає рішення про додаткове відзначення (додатковою першою чи другою премією в якійсь іншій номінації чи номінаціях в межах відповідного загального преміального фонду) творів претендентів з інших номінацій, що подали рукописи. Журі також щороку може встановлювати спеціальні відзнаки і винагороди. 

5. Твори, висунуті на здобуття премії, подаються до журі разом з листом-клопотанням  Творчого об’єднання НСПУ чи заявою окремої особи, що їх висуває. У заяві (листі-клопотанні) зазначається прізвище, ім’я та по-батькові письменника, його електронна адреса і номери телефонів, назва твору (творів) і час написання. 

6. Премія не присуджується посмертно і колективам авторів.

7. Журі приймає до розгляду лише окремі книги авторів, видані впродовж останніх двох років, або ще не видані завершені рукописи з новими творами.

8.Завершені рукописи (разом з короткою біографічною довідкою та номером телефону автора) надсилаються в електронному вигляді на адресу: literaryolympus@gmail.com 

9.Опубліковані книги разом з короткою біографічною довідкою (адресою та номером телефону автора) надсилаються на адресу: 01601, м. Київ, вул. Банкова, 2, Національна спілка письменників України, журі конкурсу «Ірпінський літературний Олімп» .

 

 

 Із запитаннями стосовно конкурсу звертатися за телефоном: (044) 253-52-01 або (093) 939-16-88; (096) 270-44-85.

 

Прокоментуєте?

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Прокоментуйте!
Напишіть Ваше ім'я