Відбулось чергове засідання Секретаріату Національної спілки письменників України

0

Відбулось чергове засідання Секретаріату Національної спілки письменників України.

Голова НСПУ М. Сидоржевський поінформував про результати роботи НСПУ в 2021 році.

На Секретаріаті було розглянуте питання щодо ініціативи перейменування в Києві скверу імені В. Чкалова на сквер імені Б. Ступки і будівництво в цьому сквері житлового будинку. За результатами обговорення ухвалено звернутися до міського керівництва з метою недопущення будівництва, а також щодо перейменування цієї території в Письменницький сквер.

Ухвалено, відповідно до ст. 6.19 Статуту НСПУ, рекомендувати голові НСПУ призупинити  рішення розширеного правління Харківської обласної організації від 7 грудня про скасування рішення Правління НСПУ від 19 жовтня ц.р., яким було визнано неправочинність обрання А. Стожука головою ХОО НСПУ на третій термін як таке, що грубо порушує Статут НСПУ. Секретаріатом ухвалено підтримати ухвалу Правління НСПУ від 19 жовтня про призначення т.в.о. голови ХОО НСПУ В. Романовського до розгляду питання про становище в ХОО НСПУ на найближчому засіданні Правління НСПУ.

На засіданні Секретаріату також розглянуто питання про становище у Львівській обласній організації НСПУ. Ухвалено, відповідно до витягу з протоколу засідання правління ЛОО НСПУ від 16 грудня ц.р., рекомендувати на розгляд найближчого засідання Правління НСПУ винести питання щодо позбавлення Ігоря Гургули членства в НСПУ за систематичне порушення Статуту НСПУ та морально-етичних норм.

Секретаріат також розглянув іще низку питань, зокрема, про початок підготовки до проведення в 2022 році Міжнародного літературно-мистецького свята «В сім’ї вольній, новій»; про терміни подань на літературні премії НСПУ в першій половині 2022 року; щодо заснування літературно-мистецької премії ім. Івана Драча; про завершення підготовки до друку Довідника НСПУ; висунення представників від НСПУ до складу журі літературних премії Кабінету міністрів України імені Г. Кочура і Шолом-Алейхема; розгляд кандидатур на представлення до нагород «Трудова слава» Всеукраїнського рейтингу «Золота фортуна».

 Пресслужба НСПУ

Прокоментуєте?