Відбулось засідання Секретаріату НСПУ

0

Під головуванням очільника НСПУ Михайла Сидоржевського відбулось засідання Секретаріату Національної спілки письменників України.

Тетяна Фольварочна, заступник голови НСПУ, звітувала про початок розробки комплексу заходів та загальної концепції Міжнародного літературно-мистецького Шевченківського свята, що відбудеться в травні 2020 року на Донеччині. Секретаріатом погоджено створення робочої групи. Планується, що до її складу увійдуть представники Донецької ОДА та Краматорської міської адміністрації.

Також Тетяна Фольварочна доповіла про фінальний етап підготовки письменницького довідника.

Михайло Сидоржевський дав схвальну оцінку заходам НСПУ, які відбувалися в Києві та в обласних організаціях упродовж 2019 року. Голова НСПУ наголосив також, що Спілка письменників і надалі підтримуватиме гідні літературно- мистецькі ініціативи.

Марія Мороз (Морозенко), голова КО НСПУ, звітувала про успішне проведення фестивалю урбаністичної лірики «На київських пагорбах».

Про нові проекти Кабінету молодого автора НСПУ, які будть реалізовані у 2020 році, ознайомила присутніх Юлія Бережко-Камінська, секретар по роботі з молоддю НСПУ.

Члени Секретаріату підтримали і затвердили проект Положення про нагороди і відзнаки НСПУ, розроблений відповідальним секретарем НСПУ Миколою Гриценком. Відтак, спеціальні відзнаки НСПУ тепер матимуть три ступені: І – Почесна відзнака НСПУ; ІІ – Почесна грамота НСПУ; ІІІ – Подяка НСПУ.

Згідно з Положенням про премію імені академіка О.І. Білецького в галузі літературної критики Секретаріат ухвалив рішення виплатити лауреату 2018 року Івану Прокоф’єву та лауреату 2019 року Феліксу Штейнбуку грошову частину премії.

Рішенням Секретаріату було затверджено склад оргкомітету з підготовки та відзначення 100-річчя Дмитра Білоуса.

Під час засідання Секретаріату НСПУ були також розглянуті інші питання порядку денного.


Прес-центр НСПУ

Прокоментуєте?

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Прокоментуйте!
Напишіть Ваше ім'я