Відбулося чергове засідання Секретаріату НСПУ

0

Під головуванням очільника НСПУ Михайла Сидоржевського відбулося чергове засідання Секретаріату Національної спілки письменників України

На засіданні Секретаріату у зв’язку з карантинними обмеженнями, які починають діяти з 21 жовтня, ухвалено рішення про зміну дати скликання Правління НСПУ. У відповідності з ухвалою Секретаріату від 12 жовтня,  засідання Правління НСПУ відбудеться 19 жовтня о 12:00 у Будинку письменників (м. Київ, вул. Банкова, 2).

Голова НСПУ поінформував про становище в Харківській обласній організації НСПУ, де відбулися звітно-виборні збори й учасники яких проголосували за обрання головою обласної організації Анатолія Стожука, який уже відбув дві каденції головування. Оскільки Статут НСПУ не передбачає третьої каденції, Секретаріат НСПУ доручив голові НСПУ діяти у відповідності з наданими Статутом повноваженнями.

На засіданні була розглянута і підтримана заява письменника Сергія Борщевського щодо його виходу за власним бажанням зі складу журі Літературної премії ім. Р. Гамади. Ухвалено розглянути питання про склад журі цієї премії на одному з наступних засідань Секретаріату НСПУ.

Також Секретаріат затвердив список кандидатів від НСПУ на отримання президентської стипендії.

На засіданні Секретаріату були розглянуті й інші питання порядку денного.

Секретаріат НСПУ

Прокоментуєте?

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Прокоментуйте!
Напишіть Ваше ім'я