Відбулося засідання секретаріату НСПУ

0

Під головуванням очільника Національної спілки письменників України Михайла Сидоржевського 17 жовтня відбулося чергове засідання Секретаріату НСПУ, результатом якого стала низка доручень та ухвал для врегулювання діяльності Спілки. 

Голова повідомив про підписання, у відповідності з ухвалою з’їзду 28 вересня, попереднього договору продажу недобудованої їдальні на території Одеського будинку творчості письменників. Сума угоди, у відповідності з ухвалою з’їзду, склала 2 млн. 104 тис. грн.

Також голова наголосив на необхідності виконання ухвали Секретаріату НСПУ від 28 вересня про припинення, у зв’язку із збитковістю, з 1 листопада експлуатації і консервацію пансіонату «Нафтуся».

М. Сидоржевський повідомив, що Міністерство культури схвалило концепцію і графік проведення Шевченківських свят, підготовлені НСПУ. Відтак наступного року свято проходитиме на Вінничині. 

Відповідальний секретар НСПУ Т.Фольварочна  доповіла про стан справ висунення членів Спілки на президентську стипендію. На сьогодні 87 літераторів отримує стипендію: 33 – дворічну, та 54 — довічну. Міністерство культури вже розглянуло пропозиції й внесло 14 письменників до списку стипендіатів, не розглянуто ще 4. У жовтні було призначено 7 стипендій. 

Очільник НСПУ М.Сидоржевський та заступник голови НСПУ О. Гордон  доповіли з приводу становища в редакції газети «Літературна Україна». Зокрема йшлося про заяви та листи письменників і працівників редакції, що надійшли на ім’я  голови НСПУ  з цього приводу. Секретаріат прийняв ухвалу зобов’язати головного редактора С.Бондаренка в обов’язковому порядку в найближчому числі «Літературної України» надрукувати листи Л. Голоти, М. Слабошпицького та Д. Павличка, а також,  в термін до 31 жовтня, скликати спільне засідання Секретаріату НСПУ, редакційної колегії та трудового колективу газети «Літературна Україна». Крім того, ухвалено до 25 жовтня провести перевірку фінансової діяльності редакції газети. 

Також розглянуто інші питання порядку денного.

Зокрема секретар по роботі з молодими авторами Б. Гайворонська доповіла про те, що 5-6 жовтня в місті Одеса відбулася нарада молодих авторів, де були представлені  східні та південні регіони. 19-20 жовтня у Львові відбудеться нарада за участі представників північного та західного регіонів.

Прес-центр НСПУ 

Прокоментуєте?

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Прокоментуйте!
Напишіть Ваше ім'я