Розумний годинник знову актуальний — ринок показує впевнене зростання

0

На тлі великих презентацій нових моделей смартфонів від Apple, Xiaomi, Samsung та інших гігантів індустрії завжди трохи в тіні залишаються смарт-годинники, які, між іншим, сьогодні також переживають бурхливий етап еволюції і, як показує світовий ринок, знову стають затребуваним товаром. Нічого дивного, адже за кілька років окремі моделі справді зробили серйозний крок уперед.

Нові гравці та зростаючий інтерес

Згідно з даними, які наводить консалтингове агентство Counterpoint Research, підбиваючи підсумки року, загальна частка ринку смарт-годинників у всьому світі станом на третій квартал 2023 року збільшилася на 9% щодо того ж періоду 2022 року. Зазначається, що запит користувача протягом року зберігся на високому рівні, причому це стосувалося як бюджетного сегменту, так і преміального. Більшість розумних годинників сьогодні за своїм функціоналом не поступаються смартфонам, дозволяючи виходити в інтернет, встановлювати власні ігри і навіть запускати азартні ігри з каталогу Elslotswin.

За статистикою найбільш популярними брендами у 2023 році вважається трійка лідерів цього сегменту:

  • Apple;
  • Samsung;
  • Huawei.

При цьому для смарт-годинників бренду Huawei саме 2023 можна вважати проривним — їх частка на ринку досягла 14%. Аналітики пояснюють це дуже плідною присутністю на китайському ринку.

Абсолютним лідером ринку вже не перший рік залишається продукція Apple. Згідно зі статистикою, така ж ситуація спостерігається і на ринку смартфоном, де одразу 4 моделі Iphone стали найпопулярнішими смартфонами за підсумками року. Що стосується Apple Watch, то вони завершують рік із солідною перевагою, охоплюючи 45% ринку у всьому світі.

Інноваційні функції

Без відчутних технічних нововведень надати практично друге життя гаджетам, які й так багато вважаються другорядним девайсом, було б неможливо. Побачивши перспективу на цьому полі, розробники смарт-годинників лише у 2023 році запропонували кілька якісно нових оновлень операційної системи, впровадивши нові функції.

Так, наприклад, нещодавнє оновлення watchOS 10.2 підвищує зручність користування годинником, відкриваючи доступ до розділу «Здоров’я» за допомогою Siri. Не можна не відзначити і істотного впливу інструментів штучного інтелекту, які розробники активно застосовують у своїх нових моделях. Так, наприклад, бренд Amazfit у 2023 році анонсував перший годинник, який працюватиме із залученням ChatGPT на базі операційної системи Zepp OS.

Глобальне оновлення попереду та у Galaxy Watch шостого покоління від Samsung. Годинник буде мати потужніший процесор, збільшений дисплей і обсяг пам’яті. Гаджет підтримуватиме міжнародний роумінг, мобільні платежі, відстеження сну та великий вибір тренувань.

бренд Huawei, що стрімко увірвався на ринок смарт-годинників, у 2023 році відзначилися випуском преміальної моделі Watch Ultimate, яку багато хто вже встиг прозвати більш доступним аналогом Apple Watch. Вони можуть похвалитися різними режимами (Експедиція. Дайвінг), покращеною системою GPS та можливістю детально стежити за здоров’ям завдяки безлічі дрібних вимірювачів різних показників.

Прокоментуєте?

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Прокоментуйте!
Напишіть Ваше ім'я