TopPlay: Стратегії гри на слотах

0

*НА ПРАВАХ РЕКЛАМИ

Слоти мають високу популярність в онлайн-казино. Вони дають гравцям можливість для отримання великих призів і позитивних емоцій від участі. Щоб гарантовано перемогти, гемблери використовують стратегії. На сайті https://topplay.com.ua/ можна вибрати слоти та підібрати до них стратегію. Інформація завжди актуальна й оперативно оновлюється, якщо щось змінюється.

Різновиди ігрових стратегій

Існує багато різних стратегій для автоматів. Усі вони підбираються залежно від стилю гри. Серед усіх стратегій можна виділити кілька популярних позицій.

Методика Мартингейла

Це найчастіше застосовувана стратегія для гри в слоти. Вона розраховується тільки в межах однієї лінії. Усе починається з мінімальної ставки. У разі поразки вона збільшується вдвічі. Цей процес триває до першого виграшу. Після цього гра знову починається з мінімальної ставки.

Стратегія Парлай

Цей варіант повністю протилежний першій стратегії. Вона полягає в тому, що після перемог потрібно подвоювати ставку. Якщо вона не зіграла, то сума залишається незмінною.

Цю стратегію можна застосовувати тільки на невеликий період. Якщо невдачі переслідують, варто поміняти стратегію, щоб банк залишився в цілості.

Хвиля

Така стратегія застосовується дуже часто. Також вона вважається однією з найстаріших. Гравці збільшують ставку після кожної прибуткової комбінації. Ці підвищення здійснюються відразу в 5 або більше разів.

Вона застосовується для автоматів, у яких багато різних бонусів і комбінацій із виграшами. Якщо серія тривалий час іде без перемоги, то варто вдвічі скоротити ставку.

Стратегія зиг-заг

Ця стратегія більше схожа на осередок хаосу. Постійною змінною можна вважати гру на одній лінії. Щоб отримати виграш, необхідно провести ставки різної величини. Проблема полягає в тому, що вони здійснюються рандомно. У разі програшів потрібно поміняти автомат.

Стратегія «парасолька»

Вона належить до методик із середньою швидкістю просування. Тут ставки збільшуються і знижуються через рівну кількість спінів. Підвищення відбувається поетапно. Після завершення ставка залишається незмінною аналогічну кількість обертань.

Усі стратегії підбираються гравцем індивідуально. Залежно від його ризикованості та напористості можна підібрати методики з різним рівнем ставок і швидкістю їх виконання.

Прокоментуєте?

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Прокоментуйте!
Напишіть Ваше ім'я