Хто отримає гран-прі конкурсу «Ше.Пісня»?

0

Конкурс пісень на слова Тараса Шевченка «Ше.Пісня» готовий оголосити імена фіналістів. Нагадуємо, що вже в’пяте гурти, барди, сольні виконавці та хорові колективи надсилають свої заявки із музичними композиціями, написаними на тексти Кобзаря. Цього року організатори отримали 39 заявок на участь від учасників з усієї України, і після голосування журі та глядачів обрали десятку найкращих.

В журі конкурсу цього року входять Сергій Фоменко (фронтмен гурту «Мандри»), Ярослав Джусь (засновник гурту «Шпилясті кобзарі»),  Дмитро Добрий-Вечір (фронтмен гурту «Вій») та Юлія Капшученко-Шумейко (засновниця фестивалю «Ше.Fest»).

Отже, нашими фіналістами стали: гурт Sofie Fraser Project (Львів), гурт «Зграя» (Київ), гурт Loca Deserta (Нова Каховка), гурт VM (Житомир), гурт «Конец Июля» (Старобільськ), Ліза Жарікова (Київ), співачка Зірниця (Київ), Вікторія Падалко (Київ), тріо «Лоцман» (Київ), тріо «Козачка» (Київ), Уляна Шерстій (Тернопіль). Вітаємо переможців!

Розподіл призових місць у номінаціях та долю гран-прі конкурсу ви дізнаєтеся на святковому гала-концерті, який відбудеться 9 березня о 17.00 в Будинку письменників за адресою: Київ, Банкова-2. До участі в гала-концерті запрошені гості – відомі українські митці: брати Капранови, Дмитро Лінартович, Сергій Василюк, гурт «Шпилясті кобзрі».

Захід відбувається за сприяння Національної спілки письменників України.

Організатор події: фестиваль Тараса Шевченка «Ше.Fest».

Спонсор конкурсу: Інтернет-магазин одягу та вишиванок «УкрМода».

Технічний партнер конкурсу: «ОК RENT».

Партнер: ГО «Молодий народний рух».

Вхід вільний для всіх.

Ознайомитися з детальною інформацією про конкурс ви можете на сторінці у Facebook.

Координатор проекту: Ігор Двигало

тел. 063-618-45-19

Прокоментуєте?

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Прокоментуйте!
Напишіть Ваше ім'я