Казкові читання у прямому ефірі із Жанною Хомою

1

«Кабінет молодого автора Національної спілки письменників України» запрошує на вечірні літературні зустрічі в прямому ефірі на «Фейсбук» із молодими українськими письменниками. 28 березня о 20:00 відбудуться «Казкові читання» із Жанною Хомою.

Про мукачівську письменницю Жанну Хому ми не так давно розповідали (https://nspu.com.ua/novini/za-tvorami-molodoi-kazkarki-stvoryat-pershij-na-zakarpatti-multimedijnij-serial/). Молода мама, виховуючи маленького Дарусика, стала створювати для нього захопливі історії, які нині читають своїм малюкам батьки по всій країні.

«Ще рік тому ніхто не вірив у ці казки! Я надсилала їх у всі відомі мені видавництва, та майже всюди відмовляли. «Забудьте про те, що ви пишете для сина. Це геть нікому не цікаво! Якщо хочете, аби книга була успішною і продавалася – пишіть для масового читача!», – чула численні поради. Але я не слухала. Я писала… Писала для свого Дарусика. Писала так, як відчуває не письменниця, а мати!», – розповідає Жанна.

Сьогодні у молодої казкарки тисячі маленьких прихильників по всій Україні. Зацікавився текстами й місцевий телеканал, який зараз працює на створенням за їхніми сюжетами мультиплікаційного серіалу.

«Маленькими кроками рухаємось до великої мети, або як не здаватися та залишатись вірним собі. Материнство, яке надихає. Як, і головне чому у свої 27 я почала писати казки? Як зацікавити до читання сучасних дітей? Про все це я розповім під час ефіру 27 березня на власній сторінці у «Фейсбук»», – обіцяє Жанна. І звісно ж, зачитає кілька авторських казок.

Нагадаємо, Жанна Хома – філолог і юрист за освітою, кілька років жила і працювала в США, куди потрапила за студентською програмою вивчення іноземної мови. Повернулася в Україну і приступила до вчителювання у рідній школі №20 міста Мукачево. Її художні твори публікувались у багатьох всеукраїнських періодичних виданнях для дітей: «Карамельки», «Малюк Котя», «Золоте левеня», «Вечірня казка», «Розумники» (Торонто, Канада).

У вересні 2019 р. Жанна Хома презентувала свою першу збірку казок «Маленькі історії Дарчика та Міккі» (видавництво «Український пріоритет»).

Долучайтеся до прямого ефіру, під час якого виступить Жанна Хома, зайшовши на її сторінку у «Фейсбук»!

Кабінет молодого автора НСПУ

Прокоментуєте?

1 КОМЕНТАР

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Прокоментуйте!
Напишіть Ваше ім'я