Вечірні літературні зустрічі у прямому ефірі: запрошуємо на гостини до Ольги Ольхової

1

Кабінет молодого автора Національної спілки письменників України запрошує на вечірні літературні зустрічі в прямому ефірі на «Фейсбук» із молодими українськими письменниками, які відбуватимуться під час карантину. 31 березня о 21:00 для всіх шанувальників сучасної поезії виступить киянка Ольга Ольхова.

В Україні, як і в багатьох країнах світу, триває карантин. Інформаційне поле заполонили тривожні факти і жахливі цифри. Людство із небувалим напруженням очікує: що ж буде завтра? Звісно, прогнози не надто оптимістичні, однак у жодній ситуації не варто здаватися і падати духом! І хто ж, як не митці, – художники Слова – у цей час мають особливу роль – підтримувати мудрим і глибоким Словом!

Саме для цього і започатковані на час карантину вечірні літературні зустрічі у затишній домашній атмосфері, відкриті для можливості долучитися до спілкування усім охочим у будь-якій точці світу.

28 березня – зустріч із мукачівською казкаркою Жанною Хомою.

31 березня – власні поезії читатиму Ольга Ольхова.

Ольга Ольхова (Ольга Сухомлин) – відома поетка, журналістка, літературна редакторка, кандидатка наук із соціальних комунікацій, доцентка кафедри кіно-, телемистецтва КНУ ім. Тараса Шевченка, керівниця відділення суспільних комунікацій Київської малої академії наук.

Авторка трьох поетичних книг, у тому числі «Керамічна совість» (2005), «Брунькуються громи» (2007), авторка численних поетичних добірок, а також критичних статей, у періодиці та мережі Інтернет. Авторка понад 30 наукових статей та розвідок у сфері суспільних комунікацій, журналістської творчості. З 2019 року – ведуча літературної студії «Радосинь» при НСПУ.

Твори перекладені російською, польською, білоруською, грузинською, литовською мовами.

Членкиня НСПУ з 2003 року, членкиня літоб’днання «Радосинь», редакційної ради альманаху «Святий Володимир», учасниця літературних фестивалів («Фротера», «Литаври»).

Долучайтеся до прямого ефіру, під час якого виступить, зайшовши на її сторінку у «Фейсбук»!  

А в середу – 1 квітня о 21:00 – спілкуємося з фіналісткою Міжнародного літературного проєкту «Музично-поетичний салон «Камертон» Іриною Мостепан!

Юлія Бережко-Камінська,

секретар по роботі з молодими авторами НСПУ

Прокоментуєте?

1 КОМЕНТАР

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Прокоментуйте!
Напишіть Ваше ім'я