Шевченко знайомий і незнаний. Справжній образ і неймовірні історії кохання

0

24 травня о 17.00 годині в рамках Шевченківських днів у приміщенні Національного музею літератури відбудеться презентація трикнижжя – роману-перформансу Антонії Цвід «Возлюбленик муз і грацій. Кохані жінки Тараса Шевченка».

У творі обсягом 1200 сторінок вперше в українській літературі на високому художньому рівні здійснюється спроба розкрити читачеві майже всю історію  кохання нашого Пророка, його короткого та насиченого подіями життя. 

Охопивши чималий обсяг архівного матеріалу, авторка намагається донести до читача істинний образ Тараса Шевченка через призму його стосунків з жінками, натхненницями його мистецьких шедеврів, що дозволило якнайповніше розкрити суть генія як поета і художника, людини і чоловіка. 

Трилогія вирізняється інтригуючим сюжетом, барвистою мовою персонажів, вражає неповторним  колоритом шевченківської епохи.

У заході візьмуть участь відомі письменники й шевченкознавці Микола Жулинський, Сергій Гальченко, Василь Яременко, Павло Мовчан, Михайло Наєнко, Михайло Сидоржевський, Петро Кононенко, Володимир Мельниченко, Петро Перебийніс, Іван Драч, Василь Кремінь, автор видавничого проекту, редактор, дизайнер і автор післямови до трилогії, член Національної спілки журналістів України Анатолій Дупляк. Пісні на слова Тараса Шевченка виконує славетний український кобзар Василь Нечепа, уривки з роману читають відомі артисти: Анатолій Паламаренко, Василь Довжик, Лариса Недін та інші.

Модерує на заході лауреат Національної премії імені Тараса Шевченка Любов Голота.

Напередодні цього заходу 18 травня о 14.00 в Укрінформі відбудеться прес-конференція на означену вище тему за головування академіка Миколи Жулинського. 

Заходи проводяться в рамках Шевченківських днів. Організатори: Національна спілка письменників України; Інститут літератури імені Т. Г. Шевченка НАН України; Всеукраїнське товариство «Просвіта» імені Тараса Шевченка. 

Прокоментуєте?

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Прокоментуйте!
Напишіть Ваше ім'я