«МАРАФОН ФІЛЬМІВ» ДО 30-Ї РІЧНИЦІ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ. ОБЕРИ СВОЄ КІНО!

0
615

За роки незалежності в Україні було знято багато фільмів: визначних і посередніх, талановитих та переоцінених, підтриманих державою і незалежних від державного фінансування, успішних та тих, що не знайшли відгуку в серці глядача. Українське кіновиробництво пройшло за цей час складний шлях від спаду до відновлення та розвитку. Про це повідомляє usfa.gov.ua.

Одним із поштовхів до появи сучасного українського кіно стало скасування 2011 року успадкованої від СРСР системи «держзамовлення». Саме тоді Держкіно провело перший відкритий пітчинг – конкурсний відбір кінопроєктів на отримання державного фінансування.

Відтоді в кінотеатральний прокат і на фестивальні майданчики України та світу вийшла чимала кількість фільмів, створених за державної підтримки.

Багато з них стали твоїми улюбленими, про деякі ти чув, але не зміг подивитись, якісь не потрапили в твоє поле зору – саме тому зараз ми пропонуємо тобі ОБРАТИ СВОЄ КІНО: ті українські фільми, які ти хотів би побачити на екранах кінотеатрів у тридцятий День народження нашої країни.

Голосуй за улюблені українські фільми, які ти хотів би подивитись у кіно на річницю Незалежності!

Опитування триватиме до кінця липня. Стрічки, які ви виберете, вийдуть на екрани кінотеатрів у серпні, до 30-ї річниці Незалежності України.

Наведені списки фільмів є далеко не повними: більше інформації ти знайдеш у нашому каталозі. Додавай свій варіант відповіді та обирай своє кіно!

Прокоментуєте?

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Прокоментуйте!
Напишіть Ваше ім'я