«Камертон» представляє фіналіста — Дмитра Семчишина!

0
1437

Продовжуємо знайомити з молодими авторами України та української діаспори, чиї твори незабаром озвучать на сцені столичного Будинку письменників НСПУ майбутні актори – студенти Київського національного університету театру, кiно і телебачення ім. І.К. Карпенка-Карого, а також вихованці студії театру і кіно «Ромео і Джульєтта».

Фіналістом другого концерту «Камертона» став Дмитро Семчишин.

Дмитро Семчишин – поет, перекладач, літературознавець і бібліотекар Народився 1990 року. Закінчив Київський національний університет імені Тараса Шевченка. Захистив дисертацію на тему «Версифікація Миколи Вінграновського (метрика, ритміка)». Публікувався в журналах «Всесвіт», «Дзвін», «Київ» та ін.
Проживає в Миколаєві.

Нагадуємо, другий концерт Міжнародного проєкту «Музично-поетичний салон «Камертон» відбудеться 20 березня о 18:00 в Будинку письменників НСПУ (Київ, вул. Банкова, 2).
Під час концерту звучатиме сучасна і класична інструментальна і вокальна музика від відомих музикантів і талановитих студентів Національної музичної академії України ім. П.І. Чайковського, а також поезії фіналістів «Камертона» в акторському виконанні. Низка концертів за підтримки літературного агента з США Єлизавети Соломатіної триватиме упродовж 2020 року. Найкращі поетичні твори увійдуть до аудіоантології сучасної української поезії у співпраці з проектом «Слухай!», а також будуть опубліковані на сторінках літературних видань України і зарубіжжя.

Також звертаємо увагу охочих долучитися до проєкту в якості учасників. До 2 квітня триває добір поезій. Умови читайте тут: https://nspu.com.ua/…/molodih-poetiv-zaproshujut-do-uchast…/.

Кабінет молодого автора НСПУ

Прокоментуєте?

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Прокоментуйте!
Напишіть Ваше ім'я