Партнер «Камертона» — журнал «UKRAINE PEOPLE» (Чікаго)

0

Серед партнерів Міжнародного проекту «Музично-поетичний салон «Камертон» – низка всеукраїнських та міжнародних видань. На їхніх сторінках передбачено публікації найкращих творів лауреатів і переможців проекту.

«Ukrainian People» – це провідний щомісячний українсько-американський журнал в США, який видається в Чикаго, штат Іллінойс, із 1 жовтня 2015 року. Часопис, який розміщує оригінальні публікації українських та іноземних журналістів, служить українській громаді Північної Америки.

Головний редактор журналу Ольга Руда – українська емігрантка, родом з Івано-Франківська, яка свого часу поїхала до Чикаго, «щоб оплатити видатки і заробити на дах над головою». Ольга – журналіст за фахом. Завжди мріяла про власне видання. Поштовхом для заснування власного медіа стали події Євромайдану і війна на Сході України. Саме тоді й вийшов перший номер журналу «Ukrainian People»: 64 сторінки, глянцевий папір, 5 розділів, 8 рубрик.

Нині Ольга Руда є успішною редакторкою, журналісткою, веде свій блог на Facebook. Це людина, котра живе своєю країною, вболіває за її долю і майбутнє.«Ukrainian People» — журнал про українців і для українців. На сьогодні — для українців діаспори в США. Не просто цікаві історії про знаменитих українців, не тільки події в діаспорах усього світу, а й інформація з України, незабуті рецепти народної кухні, мода, відпочинок та здоров’я. Редакційна політика підтримує українську діаспору в світі, демократію в Україні та культурні події в США та Канаді.Девіз журналу: «Україна. Свобода. Люди».

Нагадуємо, проект «Камертон» започаткований «Кабінетом молодого автора Національної спілки письменників України» спільно з Міжнародним благодійним культурно-науковим родинним фондом імені М.В. Лисенка під патронатом літературного агента із Флориди (США) Єлизавети Соломатіної.Він створений для виявлення і підтримки молодих українських авторів. Найкращі поезії звучатимуть під час музичних концертів у виконанні авторів на сцені камінної зали Будинку письменників НСПУ упродовж 2020 року.

Перший концерт відбудеться вже 31 січня (пт) о 17:00 в Києві (Банкова, 2).

Кабінет молодого автора НСПУ

Прокоментуєте?

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Прокоментуйте!
Напишіть Ваше ім'я